تیتر امروز

ایران و طالبان؛ دردسری که می‌تواند بزرگ باشد!
از چشم جهان (۱۴)

ایران و طالبان؛ دردسری که می‌تواند بزرگ باشد!

در چهاردهمین شماره ستون از چشم جهان حمیدرضا بابایی مقاله‌ای از فارین پلیسی را ترجمه کرده است که دردسرهای احتمالی طالبان برای ایران می‌پردازد. دردسرهایی که ممکن است بزرگ باشد!
سفر اردوغان به نیویورک؛ ترکیه و آمریکا در لبه بحران
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۸) + فایل صوتی

سفر اردوغان به نیویورک؛ ترکیه و آمریکا در لبه بحران

هجدهمین شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به سفر هفته آینده اردوغان به نیویورک و مواجه او با جو بایدن اختصاص دارد. رئیس جمهوری که به قدرت رسیدنش یک بدشانسی محض برای اردوغان بود!

محدودیت تردد جاده‌ای در کشور ادامه دارد

معاون اجتماعی پلیس راهور نحوه تردد جاده‌ای از امروز (۶ شهریور) را تشریح کرد و گفت: جریمه برای ورود به شهر‌های قرمز و نارنجی همچنان برقرار است.

کد خبر: ۱۰۶۵۱۷
۱۱:۰۷ - ۰۶ شهريور ۱۴۰۰

محدودیت تردد جاده‌ای در کشور

دیدارنیوز ـ سرهنگ عین‌الله جهانی در گفت‌وگوی خبری با اشاره به تداوم محدودیت تردد جاده‌ای، در این رابطه اظهار کرد: بر اساس ابلاغ مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا تا پنجم شهریور ممنوعیت تردد جاده‌ای را داشتیم و همکاران ما در ۳۷۲ نقطه مستقر بودند همچنین برای اجرای ممنوعیت تردد چاره‌ای جز استفاده از موانعی مانند نرده و نیوجرسی نبود و ارتباط بین استان‌ها را بستیم.

معاون اجتماعی پلیس راهور افزود: اکنون این شرایط به اتمام رسیده و ۳۰۶ شهر قرمز، ۱۱۰ شهر نارنجی و ۳۲ شهر زرد هستند لذا همچنان تردد بین شهر‌های قرمز و نارنجی ممنوع است، اما دیگر به صورت فیزیکی از ممنوعیت تردد جلوگیری نمی‌شود بلکه تردد‌ها به صورت سیستمی و دوربینی کنترل می‌شود.

وی تصریح کرد: طرح منع تردد‌های بین استانی از امروز به پایان رسیده، اما همچنان مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا به قوت خود باقی است بنابراین اگر کسی از شهر یا استان قرمز قصد خروج داشته باشد، از طریق دوربین و به صورت سیستمی کنترل می‌شود و جریمه یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی برای ورود به شهر‌های قرمز و نارنجی همچنان برقرار است.

این مقام انتظامی بیان کرد: تردد شبانه (از ساعت ۱۰ صبح تا سه بامداد) نیز همچنان مشمول جریمه ۲۰۰ هزار تومانی است لذا مردم اشتباه نکرده و گمان نکنند ممنوعیت و محدودیت برداشته شده است.

جهانی متذکر شد: افرادی که در شرایط اجبار و اضطرار قرار دارند و باید سفر انجام دهند، یا باید از حمل و نقل عمومی استفاده کنند یا اینکه از فرمانداری‌ها مجوز بگیرند.

منبع: افق
برچسب ها: ممنوعیت تردد
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر