تیتر امروز

نقش تردید در واقعه عاشورا

نقش تردید در واقعه عاشورا

قیام توابین در کوفه و قیام مردم مدینه "حره" نمونه‌های روشنی از حرکت اعتراضی بی موقع مردمی است که به هنگام وجوب حمایت از امام حسین؛ سکوت کردند و در نهایت با بی تدبیری جان خود را از دست دادند!
یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

صعود تیم دختران فوتبال ایران به جام ملت‌های آسیا همچنان از جذاب‌ترین اخبار دو روز اخیر ورزش ایران است. قصه صعود حماسی دختران به مرحله نهایی تا مدت‌ها خواندنی خواهد بود.

خنت بلژیک با میلاد محمدی توافقی فسخ کرد

سرمربی تیم خنت بلژیک که به تازگی با میلاد محمدی قرارداش را فسخ کرده است گفت فسخ قرارداد توافق بوده تا میلاد به هر تیمی که می‌خواهد برود.

کد خبر: ۱۰۶۵۰۳
۱۰:۱۱ - ۰۶ شهريور ۱۴۰۰

خنت بلژیک با میلاد محمدی توافقی فسخ کرد

دیدارنیوز - در روزهای گذشته انتقادهای زیادی به نقل‌وانتقال‌های تیم خنت با فسخ قرارداد میلاد محمدی و جذب یک بازیکن ناشناس صربستانی شده است. برخی‌ها معتقدند فسخ قرارداد بازیکنی که به اندازه کافی در ترکیب اصلی خنت به میدان می‌رفت نشانه بی‌احترامی است اما سرمربی این تیم اعتقاد دیگری دارد.

هین واهازبروگ، سرمربی تیم خنت گفت: باید بگویم که قرارداد میلاد محمدی به خاطر احترام به این بازیکن فسخ شد، زیرا باشگاه خنت نمی‌خواست مانع انتقالش شود. میلاد محمدی پیشنهادهای آاک یونان و فرانس واروش مجارستان را رد کرده بود. خنت اکنون به میلاد محمدی این آزادی را داد تا بتواند به تیم موردنظرش بپیوندد.

میلاد محمدی سال 2019 از تیم احمد گروژنی روسیه به خنت بلژیک پیوست. او در برنامه‌های تاکتیکی هین واهازبروگ جایی نداشت. او نوریا فورتونا و کریستوفر اوپری را به میلاد محمدی ترجیح می‌داد.

برچسب ها: میلاد محمدی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر