تیتر امروز

نقش تردید در واقعه عاشورا

نقش تردید در واقعه عاشورا

قیام توابین در کوفه و قیام مردم مدینه "حره" نمونه‌های روشنی از حرکت اعتراضی بی موقع مردمی است که به هنگام وجوب حمایت از امام حسین؛ سکوت کردند و در نهایت با بی تدبیری جان خود را از دست دادند!
یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

صعود تیم دختران فوتبال ایران به جام ملت‌های آسیا همچنان از جذاب‌ترین اخبار دو روز اخیر ورزش ایران است. قصه صعود حماسی دختران به مرحله نهایی تا مدت‌ها خواندنی خواهد بود.

شایعه جدید در مورد پرسپولیس: جذب اسماعیلی یا پاتوسی!

طبق معمول ماجرای نقل و انتقالات فوتبال به یک سوژه جدی برای رسانه‌ها بدل شده است. حالا شایع شده است که یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس از بین آیاندا پاتوسی وفرشید اسماعیلی یکی را مد نظر دارد.

کد خبر: ۱۰۶۴۸۷
۰۹:۱۵ - ۰۶ شهريور ۱۴۰۰

شایعه جدید در مورد  پرسپولیس: جذب اسماعیلی یا پاتوسی!

دیدارنیوز - این شایعه مطرح شده که شاید گل‌محمدی از میان آیاندا پاتوسی و فرشید اسماعیلی یک نفر را جذب کند.

اسماعیلی با باشگاه استقلال به مشکل خورده است به طوری که مددی گفت مجیدی دیگر این بازیکن را نمی‌خواهد. از طرفی پاتوسی هم سابقه حضور در استقلال را دارد و در حال حاضر بازیکن فولاد خوزستان محسوب می‌شود.

با توجه به اینکه استقلالی‌ها به نوعی قاسمی‌نژاد را از چنگ پرسپولیس در آوردند، هیچ بعید نیست که پرسپولیسی‌ها با جذب فرشید اسماعیلی این اقدام را تلافی کنند.

البته در این مورد باید منتظر گذشت زمان باشیم و ببینیم طی روزهای آینده چه اتفاقاتی رخ می‌دهد اما به هر حال حضور یکی از این دو بازیکن در پرسپولیس می تواند سر و صدای زیادی را در  آستانه بازی‌های آسیایی پرسپولیس و استقلال ایجاد کند.

برچسب ها: پرسپولیس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر