تیتر امروز

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!
گفتگو با یک فعال صنفی معلمان

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!

لایجه رتبه بندی معلمان سرانجام قرار است که به صحن مجلس برود. لایحه‌ای که قرار است حقوق معلمان را به ۸۰ درصد حقوق اعضای هیئت علمی برساند. اما به نظر بازی ارقام در لابی‌های مجلس پیچیده‌تر از این...
درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟
از چشم جهان (۱۸)

درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟

هجدهمین شماره ستون از چشم جهان به درگیری‌های مرگبار در بیروت اختصاص دارد. درگیری‌هایی که به مرگ چند شهروند منجر شد و تنها نوک کوه یخ بحران در لبنان است.

کریس رونالدو از یوونتوس جدا می‌شود؛ بانوی پیر ۲۵ میلیون یورو می‌خواهد

کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتقالی تیم یوونتوس از این تیم جدا خواهد شد. گفته می‌شود که مقصد بعدی او منچستر سیتی است و یوونتوس حداقل ۲۵ میلیون یورو بابت این انتقال می‌خواهد.

کد خبر: ۱۰۶۳۹۷
۰۲:۰۲ - ۰۵ شهريور ۱۴۰۰

کریس رونالدو جدایی از یوونتوس

دیدارنیوز: کریستیانو رونالدو قطعا از یوونتوس جدا می‌شود و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، به منچسترسیتی می‌پیوندد. سیتیزن‌ها آماده ارائه پیشنهاد رسمی هستند تا خواسته بیانکونری یعنی مبلغی در حدود ۲۵ تا ۳۰ میلیون یورو را برآورده کنند. گابریل ژسوس مطابق میل پپ گواردیولا در منچسترسیتی می‌ماند.

به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، رومئو آگریستی، فابریتزیو رومانو و دیگر منابع معتبر فوتبال ایتالیا، کریستیانو رونالدو دیگر برای یوونتوس بازی نخواهد کرد. تصمیم رونالدو قطعی است و او از باشگاه یوونتوس درخواست کرده تا با جدایی او موافقت کند. در واقع رونالدو حتی قفسه خود در کمپ تمرینی یوونتوس را هم خالی کرده است.

ژرژ مندس در حال کار برای انتقال رونالدو به منچسترسیتی است. سیتیزن‌ها تنها مشتری رونالدو هستند. حالا یوونتوس منتظر پیشنهاد رسمی منچسترسیتی در ساعات آینده است. یوونتوس حاضر به جدایی رایگان رونالدو نخواهد بود و حداقل ۲۵ میلیون یورو برای این انتقال می‌خواهد. انتظار می‌رود منچسترسیتی به زودی پیشنهادی ۲۵ تا ۳۰ میلیون یورویی به یوونتوس ارائه دهد. فردا رونالدو با هم تیمی هایش در یوونتوس خداحافظی خواهد کرد. بیانکونری در پی تقویت خط حمله خود، به دنبال یک مهاجم جوان و باکیفیت خواهد بود.

منبع: طرفداری
برچسب ها: کریس رونالدو
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر