تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

چگونه در قرعه کشی ایران خودرو ثبت نام کنیم؟

فرایند خرید و ثبت نام محصولات شرکت ایران خودرو بصورت بازه‌ای و در زمان‌های مشخص و اعلام شده است که در این گزارش با نحوه ثبت نام ایران خودرو آشنا خواهید شد.

کد خبر: ۱۰۶۳۵۳
۱۱:۳۳ - ۰۴ شهريور ۱۴۰۰

قرعه کشی ایران خودرو و ثبت نام

دیدارنیوز ـ بنابر تصمیمات انجام شده، عموم مردم و مشتریان برای خرید محصولات ایران خودرو می‌توانند در بازه‌های زمانی مختلفی که در قالب قرعه کشی پیش فروش یا فروش فوق العاده برگزار می‌شوند، شرکت کنند که در هر سری اتومبیل‌های مختلفی توسط این شرکت قرار می‌گیرند و شما می‌توانید برای خرید هر یک از محصولات بنابر علایق و سلایق خود اقدام کنید. با این وجود در هر قرعه کشی شما تنها یکبار می‌توانید شرکت کنید و تنها یک محصول را انتخاب کنید و برای خرید بیش از یک محصول با ارور متقابل وب سایت روبرو خواهید شد. با این حال از مهم‌ترین محصولات ایران خودرو می‌توان به پژو پارس، رانا، سمند، سمند سورن، پژو ۲۰۶، پژو ۴۰۵ و... اشاره کرد که از محبوب‌ترین خودرو‌ها در کشورمان هستند.

خودرو‌های فروش فوق العاده ۴ تا ۶ شهریور ماه سال ۱۴۰۰ ایران خودرو

جدیدترین برنامه فروش مجموعه ایران خودرو، بصورت فروش فوق العاده و تحویل ۳ ماهه شامل ۳ محصول رانا پلاس، دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک و پارس سال در رنگ‌های مختلف در شهریور ماه سال ۱۴۰۰ می‌باشد که عموم متقاضیان با داشتن صلاحیت‌های کافی، می‌توانند در این قرعه کشی، طبق آموزش ذیل ثبت نام نمایند.

* تاریخ فک رهن و چاپ سند نیز بعد از یک سال از تاریخ دریافت خودرو می‌باشد.

* تاریخ تحویل خودرو‌های ذیل، حداکثر ۹۰ روزه می‌باشد.

نام خودرو رنگ خودرو مبلغ مصوب فروش (ریال)
دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک سفید، مشکی 3.900.893.274
رانا پلاس سفید، نقره ای، گیلاسی، مشکی، خاکستری 1.803.918.118
پارس بنزینی سفید 1.402.735.071

با این وجود توجه داشته باشید که در حین ثبت نام ایران خودرو حتما باید قوانین بازه‌ای که برای قرعه کشی هستند را بصورت کامل و دقیق مطالعه کنید و درغیر اینصورت با وجود موفق شدن در قرعه کشی، هیچ اتومبیلی به شما تعلق نخواهد گرفت چرا که شاید شما یک بند از قوانین را رعایت نکرده اید؛ بنابراین حتما قبل از ثبت نام، باید بصورت کامل اطلاعیه شرکت را مطالعه کنید. با این وجود ما تصمیم داریم در این گزارش از نمناک شما را بصورت قدم به قدم با نحوه خرید خودرو از سایت ایران خودرو آشنا سازیم. همراه ما باشید.

 قدم اول

شما باید وارد وب سایت رسمی ایران خودرو شوید و سپس از قسمت بالا گزینه «ورود کاربر» را انتخاب کنید.

قدم دوم

حساب کاربری خود را که از پیش ساخته اید را وارد کنید که باید دو کادر زیر یعنی کد ملی به همراه گذرواژه خود را در این بخش وارد نمائید. سپس گزینه «ورود» را انتخاب نمائید. توجه داشته باشید که اگر شما رمز حساب کاربری خود را فراموش کرده اید، از قسمت زیرین می‌بایست گزینه «فراموشی رمز» را انتخاب نمائید.

قدم سوم

هم اکنون شما وارد حساب کاربری خود در وب سایت ایران خودرو شده اید که از قسمت بالا می‌توانید گزینه فروش فوق العاده یا پیش فروش ایران خودرو را انتخاب نمائید. توجه داشته باشید این دو گزینه همیشه برقرار و فعال نیستند و تنها در بازه‌هایی که توسط اطلاعیه‌های ایران خودرو اعلام می‌شوند، تعدادی اتومبیل در این دو بخش (با توجه به پیش فروش یا فروش فوق العاده) اضافه خواهند شد؛ بنابراین از پیش فروش یا فروش فوق العاده ایران خودرو مطلع شوید و سپس گزینه مربوطه را انتخاب کنید.

قدم چهارم

بازه زمانی که ما این آموزش را در حال تهیه کردن هستیم، پیش فروش ایران خودرو فعال می‌باشد و این گزینه را انتخاب کردیم. همان گونه که مشاهده می‌کنید با انتخاب این گزینه، اتومبیل‌هایی که در این طرح هستند، در لیست زیر قرار دارند و شما می‌توانید محصول مورد نظر را با کلید «سفارش» انتخاب کنید.

قدم پنجم

هم اکنون باید یک سری موارد را مطالعه کنید که در داخل کادر قرمز رنگ مشخص شده اند و در صورت موافقت باید تیک گزینه کناری را بزنید. اما در سمت چپ تصویر، اطلاعات اتومبیل را مشاهده خواهید کرد که شامل آپشن‌ها و صورتحساب و تائید سفارش می‌باشد. در نهایت بعد از انتخاب گزینه‌های مشخص شده در تصویر باید کد امنیتی را وارد کنید و سپس از قسمت پائین «ثبت درخواست» را انتخاب کنید تا سفارش شما ثبت شود.

قدم ششم

در نهایت بعد از گذراندن مراحل بالا، سفارش شما با موفقیت ثبت شده است و دقیقا در قسمت پائین تصویر ذیل، کد شما در قرعه کشی درج شده است که باید این کد را تا روز قرعه کشی به همراه داشته باشید. هم اکنون می‌توانید از حساب خود خارج شوید.

منبع: نمناک
برچسب ها: ایران خودرو
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر