تیتر امروز

سفر پر سر و صدای رئیسی به کرملین

سفر پر سر و صدای رئیسی به کرملین

نگاه به شرق در دولت سیزدهم در این روزها کاملا شکل مشخص و بارزی به خود گرفته و سفر نه چندان بی سر‌و‌صدای ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران به کرملین مهر تاییدی بر این نکته است.

این ۳ بازیکن را استقلالی بدانید، تکلیف نفر چهارم معلوم نیست!

در حالی که پیوستن لوسیانو پریرا، جعفر سلمانی و ابولفضل جلالی به استقلال تقریبا قطعی شده است، هنوز وضعیت صالح حردانی مدافع فولاد خوزستان برای پیوستن به استقلال روشن نیست.

کد خبر: ۱۰۶۳۴۶
۱۰:۳۲ - ۰۴ شهريور ۱۴۰۰

صالح حردانی

دیدارنیوز: استقلالی‌ها به جذب جعفر سلمانی، پریرا و ابوالفضل جلالی بسیار امیدوار شده‌اند. این سه بازیکن را باید استقلالی دانست مگر این که اتفاقات عجیبی رخ دهد که مانع از حضور آن‌ها در استقلال شود.

مدیر برنامه سلمانی گفته بعید است مشکل خاصی ایجاد شود و ما به این انتقال خوشبین هستیم. از طرفی استقلال باید پولی به سایپا بدهد و رضایتنامه جلالی را بگیرد که اینجا هم بعید است مشکلی ایجاد شود. در مورد پریرا هم شنیدیم مذاکرات با مدیر برنامه‌های او مثبت بوده و خودش هم خیلی دوست دارد استقلالی شود، اما تکلیف گزینه چهارم استقلال یعنی صالح حردانی مشخص نیست و استقلال به باشگاه فولاد نامه رسمی زده تا شاید بتواند او را بگیرد که باید دید ویسی این بازیکن را به استقلال می‌دهد یا نه؟


بیشتر بخوانید: مسعود ریگی با پرسپولیس تمام کرد+عکس


مجیدی به شدت امیدوار است تیمش را با جذب این ۴ نفر تقویت کند هر چند که خیلی‌ها عقیده دارند حتی در صورت حضور این بازیکنان هم استقلال فاقد یک هافبک بازیساز و یک مهاجم بزرگ است.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر