تیتر امروز

علی سقائیان: ظهور قدرت‌های جدید را شاهدیم / ظریف یک مذاکره کننده حرفه‌ای است
«دیپلمات»؛ برنامه دوازدهم

علی سقائیان: ظهور قدرت‌های جدید را شاهدیم / ظریف یک مذاکره کننده حرفه‌ای است

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. علی سقائیان، سفیر سابق ایران در تانزانیا، ارمنستان و برزیل میهمان دوازدهمین برنامه دیپلمات...

واکنش سپهر حیدری به شهریار مغانلو: حرمت هواداران را شکستی!

سپهر حیدری بازیکن سابق تیم پرسپولیس در واکنش به اظهارات عجیب شهریار مغانلو خطاب به هواداران پرسپولیس که گفت دیگر آن‌ها را نمی‌شناسد نوشت: «حرمت میلیون‌ها هوادار را بدجور شکوندی»

کد خبر: ۱۰۶۳۴۰
۰۹:۵۹ - ۰۴ شهريور ۱۴۰۰

سپهر حیدری شهریار مغانلو

دیدارنیوز: انتقال جنجالی شهریار مغانلو به سپاهان به مهم‌ترین حاشیه این روزهای فوتبال ایران بدل شده است. کار به خصوص از آن جا بال گرفت که شهریار مغانلو در اقدامی عجیب همه پست‌های با پیراهن پرسپولیسش را از صفحه اینستاگرام پاک کرد و هواداران پرسپولیس هم در واکنش اقدام به آنفالو کردن او در این شبکه کردند. مغانلو سپس در پستی در اینستاگرام خطاب به هواداران نوشت: «« سلام‌خدمت هواداران پرسپولیس شهریار مغانلو هستم رفتم سپاهان و تو سه سال ۵۰ میلیارد میگیرم شمارو هم از این به بعد نمیشناسم کات فور اور، بای بمولا»

بعد از این پست سپهر حیدری بازیکن سابق پرسپولیس در یک استوری اینستاگرامی به شدت از مغانلو انتقاد کرد و او را به سیاه کردن میلیون‌ها هوادار و شکستن حرمت آن‌ها متهم کرد. استوری سپهر حیدری را در ادامه ببینید: 

واکنش سپهر حیدری به شهریار مغانلو: حرمت هواداران را شکستی!

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر