تیتر امروز

کشف داروی غیرمجاز در تهران

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ از کشف بیش از ۷۹ هزار قلم انواع دارو‌های غیرمجاز در شمال شرق تهران خبر داد.

کد خبر: ۱۰۶۳۰۷
۱۷:۱۳ - ۰۳ شهريور ۱۴۰۰

داروی غیرمجاز در تهران

دیدارنیوز ـ سرهنگ پیام کاویانی رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ اظهار داشت: با دریافت شکایت‌های مردمی در خصوص توزیع دارو‌های غیرمجاز، تاریخ گذشته و غیراستاندارد در شمال شرق تهران ماموران پایگاه چهارم این پلیس رسیدگی به این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: این دارو‌ها که علاوه بر شمال شرق تهران در بعضی از محلات دیگر مانند ناصر خسرو نیز توزیع می‌شد و نه تنها مشکلی را در زمینه درمان بیماران حل نمی‌کرد، بلکه بعضا وخامت حال بیماران را نیز منجر می‌شد.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران در ادامه به چندین عملیات پیچیده پلیسی برای شناسایی مخفیگاه متهمان و محل دپوی دارو‌ها اشاره کرد و افزود: محل نگهداری و دپو این دارو‌ها در حوالی پاسداران شناسایی و نتیجه بررسی‌های انجام شده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

این مقام پلیسی تصریح کرد: در بازرسی از این مکان ۷۹هزار و۲۵۰ قلم انواع دارو، اقلام بهداشتی، آمپول، قرص و پودر‌های بدنسازی غیرمجاز و تاریخ گذشته کشف و در این رابطه نیز ۲ نفر دستگیر شدند.

وی با اشاره به اینکه برخی از این دارو‌ها به دلیل تقلبی بودن و همچنین اتمام تاریخ مصرفشان قابلیت درمانی ندارند و باید با نظارت مسئولان وزارت بهداشت و نماینده دادستان معدوم شوند، خاطر نشان کرد: با تکمیل پرونده هر ۲ متهم در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر