تیتر امروز

آلودگی آب سد ماملو جدی است؛ کسی تکذیب نکرد!

آلودگی آب سد ماملو جدی است؛ کسی تکذیب نکرد!

شرکت عمران پردیس به عنوان متولی ساخت تصفیه‌خانه شماره ۲ فاضلاب پردیس مدعی است که فقط ۱۰ درصد از فاضلاب مسکن مهر به سد ماملو می‌ریزد، اما مسئولان محیط زیست می‌گویند که نیمی از فاضلاب پردیس وارد...
توریسم سلامت در ترکیه؛ از شفاخانه‌های امپراتوری تا بیمارستان‌های جمهوری
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۸) + فایل صوتی

توریسم سلامت در ترکیه؛ از شفاخانه‌های امپراتوری تا بیمارستان‌های جمهوری

توریسم سلامت هم در ترکیه مانند همه شاخه‌های توریسم و البته کل اقتصاد این کشور رشدید سریع و تحسین برانگیز داشته است. رشدی که هم ریشه در سنت تاریخی دارد هم در برنامه‌ریزی جدی و مدرن!

کشف داروی غیرمجاز در تهران

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ از کشف بیش از ۷۹ هزار قلم انواع دارو‌های غیرمجاز در شمال شرق تهران خبر داد.

کد خبر: ۱۰۶۳۰۷
۱۷:۱۳ - ۰۳ شهريور ۱۴۰۰

داروی غیرمجاز در تهران

دیدارنیوز ـ سرهنگ پیام کاویانی رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ اظهار داشت: با دریافت شکایت‌های مردمی در خصوص توزیع دارو‌های غیرمجاز، تاریخ گذشته و غیراستاندارد در شمال شرق تهران ماموران پایگاه چهارم این پلیس رسیدگی به این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: این دارو‌ها که علاوه بر شمال شرق تهران در بعضی از محلات دیگر مانند ناصر خسرو نیز توزیع می‌شد و نه تنها مشکلی را در زمینه درمان بیماران حل نمی‌کرد، بلکه بعضا وخامت حال بیماران را نیز منجر می‌شد.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران در ادامه به چندین عملیات پیچیده پلیسی برای شناسایی مخفیگاه متهمان و محل دپوی دارو‌ها اشاره کرد و افزود: محل نگهداری و دپو این دارو‌ها در حوالی پاسداران شناسایی و نتیجه بررسی‌های انجام شده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

این مقام پلیسی تصریح کرد: در بازرسی از این مکان ۷۹هزار و۲۵۰ قلم انواع دارو، اقلام بهداشتی، آمپول، قرص و پودر‌های بدنسازی غیرمجاز و تاریخ گذشته کشف و در این رابطه نیز ۲ نفر دستگیر شدند.

وی با اشاره به اینکه برخی از این دارو‌ها به دلیل تقلبی بودن و همچنین اتمام تاریخ مصرفشان قابلیت درمانی ندارند و باید با نظارت مسئولان وزارت بهداشت و نماینده دادستان معدوم شوند، خاطر نشان کرد: با تکمیل پرونده هر ۲ متهم در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.

منبع: ایلنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر