تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

استقلال بی دفاع شد؛ کار سخت مجیدی برای تقابل با الهلال

استقلال عملا هیچکدام از مدافعان خود را برای تمرین در اختیار نخواهد داشت.

کد خبر: ۱۰۶۲۹۴
۱۶:۱۴ - ۰۳ شهريور ۱۴۰۰

استقلال بی دفاع شد؛ کار سخت مجیدی برای تقابل با الهلال

دیدارنیوز ـ تیم استقلال از دیروز (سه شنبه ۲ شهریور) تمرینات فصل جدید خود را استارت زد. این تیم برای دیدار مقابل الهلال که در تاریخ ۲۲ شهریور برگزار می‌شود آماده خواهد شد. آبی‌ها تمرینات خود را دیرتر از دو نماینده دیگر ایران یعنی پرسپولیس و تراکتور آغاز کردند و با توجه به رقیب قلدر و مقتدری که دارند قطعا نیاز به آمادگی و تدارک بهتری دارند.

تیم ملی ایران در دو دیدار مهم در راه انتخابی جام جهانی قطر، باید روز‌های ۱۱ و ۱۶ شهریور به مصاف سوریه و عراق برود. اردوی تیم ملی از امروز (۳ شهریور) با دعوت از ۲۲ بازیکن شروع شد که ۷ بازیکن آبی پوش در این اردو حضور دارند.

سیدحسین حسینی، عارف آقاسی، محمدحسین مرادمند، سیاوش یزدانی، فرشید اسماعیلی، زبیر نیک‌نفس و ارسلان مطهری از باشگاه استقلال در تیم ملی حضور دارند و هنوز یک جلسه از تمرین استقلال نگذشته بیشتر بازیکنان این تیم به اردو رفته اند و فرهاد مجیدی باید با نفرات کمی تمرینات را ادامه دهد.

نکته جالب این است استقلال عملا هیچکدام از مدافعان خود را برای تمرین در اختیار نخواهد داشت. عارف آقاسی، محمدحسین مرادمند و سیاوش یزدانی در تیم ملی هستند، عارف غلامی جراحی کرده و محمد دانشگر بلاتکلیف است. باید دید فرهاد مجیدی برای تیمش که در این فصل ضعف‌های دفاعی زیادی داشت چه تدبیری خواهد اندیشید.

منبع: میزان
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر