تیتر امروز

قضیه نشست بروکسل چیست؟

قضیه نشست بروکسل چیست؟

این روز‌ها تحرکات طرف‌های برجامی افزایش چشمگیری داشته است. هرکدام سعی دارند به نحوی مذاکرات وین را احیا کنند، اما در این میان بحث نشست بروکسل معادلات را پیچیده‌تر از قبل کرده است.
وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!
اظهارات ضرغامی در مورد پاسارگاد و مقبره کوروش

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری متولی کشاورزی است؟!

اظهارات عزت الله ضرغامی در مورد مشکل کشاورزی و ارتفاع ساختمان‌ها در کنار مقبره کوروش واکنش‌های بسیاری به دنبال داشته است. سوال این است که آیا وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، متولی کشاورزی است؟!

آغاز اقدامات برای میزبانی از سوریه در تهران

پس از اعلام رسمی میزبانی ایران در دیدار مقابل سوریه، جلسه هماهنگی این دیدار در سالن روابط عمومی فدراسیون فوتبال برگزار شد.

کد خبر: ۱۰۶۲۶۹
۱۴:۳۵ - ۰۳ شهريور ۱۴۰۰

آغاز اقدامات برای میزبانی از سوریه در تهران

دیدارنیوز - پس از تصویب و اعلام رسمی میزبانی ایران در دیدار مقابل سوریه در رقابتهای مرحله نهایی انتخابی جام جهانی قطر، جلسه هماهنگی برگزاری این بازی از ساعت ۸ صبح امروز با حضور مسئولان و نمایندگان دپارتمان‌های فدراسیون، هیات فوتبال تهران و ورزشگاه آزادی در سالن روابط عمومی برگزار شد.

در این نشست موضوعات مختلف مورد بررسی قرار گرفت و گزارش اقدامات انجام شده و آتی از سوی هر بخش ارائه شد. ضمن اینکه نحوه اجرای پروتکل‌های بهداشتی از دیگر موضوعات مطروح شده در این نشست بود.

دیدار ایران و سوریه روز پنجشنبه، یازدهم شهریور ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود و دو تیم نخستین دیدار خود در چارچوب انتخابی جام جهانی را برگزار می‌کنند.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر