تیتر امروز

آلودگی آب سد ماملو جدی است؛ کسی تکذیب نکرد!

آلودگی آب سد ماملو جدی است؛ کسی تکذیب نکرد!

شرکت عمران پردیس به عنوان متولی ساخت تصفیه‌خانه شماره ۲ فاضلاب پردیس مدعی است که فقط ۱۰ درصد از فاضلاب مسکن مهر به سد ماملو می‌ریزد، اما مسئولان محیط زیست می‌گویند که نیمی از فاضلاب پردیس وارد...
توریسم سلامت در ترکیه؛ از شفاخانه‌های امپراتوری تا بیمارستان‌های جمهوری
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۸) + فایل صوتی

توریسم سلامت در ترکیه؛ از شفاخانه‌های امپراتوری تا بیمارستان‌های جمهوری

توریسم سلامت هم در ترکیه مانند همه شاخه‌های توریسم و البته کل اقتصاد این کشور رشدید سریع و تحسین برانگیز داشته است. رشدی که هم ریشه در سنت تاریخی دارد هم در برنامه‌ریزی جدی و مدرن!

پایان هفته سبز برای بورس/ افزایش شاخص کل

شاخص کل بورس امروز چهارشنبه سوم شهریور با افزایش ۶ هزار و ۶۷۲ واحدی به یک میلیون و ۵۵۰ هزار واحد رسید؛ و بورس هفته را با چراغ سبز به پایان برد.

کد خبر: ۱۰۶۲۶۰
۱۳:۵۹ - ۰۳ شهريور ۱۴۰۰

افزایش شاخص کل بورس

دیدارنیوز ـ شاخص کل بورس امروز چهارشنبه (۳ شهریور۱۴۰۰) در ابتدای معاملات با افت حدود ۳ هزار واحدی مواجه شد، اما در پایان بعد با افزایش ۶ هزار و ۶۷۲ واحدی به یک میلیون و ۵۵۰ هزار واحد رسید؛ و بورس هفته را با چراغ سبز به پایان برد.

شاخص کل (هم‌وزن) نیز مثبت بود و با ۵ هزار و ۷۸ واحد افزایش به ۴۵۶ هزار و ۲۹۸ واحد رسید.

معامله‌گران امروز در بازار سرمایه یک میلیون و ۳۳۲ هزار معامله به ارزش ۱۱ هزار و ۲۶ میلیارد تومان انجام دادند.

امروز نماد‌های پارسان، وامید، تاپیکو و کگل بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص بورس داشتند. نماد‌های فارس، شستا و فولاد نیز بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس داشتند. همچنین نماد فارس بیشترین تاثیر را بر شاخص داشت که تاثیری منفی بود.

شاخص فرابورس نیز امروز با افزایش ۹۷ واحدی به ۲۲ هزار و ۳۱۷ واحد رسید. تعداد معاملات انجام شده در فرابورس هم ۶۱۷ هزار و ۶۷۶ معامله به ارزش ۶۵۴۰ میلیارد تومان بود.

امروز نماد‌های زاگرس، شگویا، فرابورس، ارفع و دی بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص فرابورس داشتند. نماد‌های آریا، وسپهر و صبا نیز بیشترین تاثیر منفی را روی شاخص فرابورس داشتند. امروز نماد آریا بیشترین تاثیر را بر شاخص فرابورس داشت که تاثیری منفی بود.

برچسب ها: بورس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر