تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

پیام ویدئویی کامیابی نیا: سه ساله با پرسپولیس تمدید کردم

کمال کامیابی‌نیا بازیکن تیم پرسپولیس که این روز‌ها در امارات به سر می‌برد در پیامی ویدئویی به هواداران خبر داد که قراردادش را ۳ سال تمدید کرده است.

کد خبر: ۱۰۶۲۳۲
۱۱:۵۸ - ۰۳ شهريور ۱۴۰۰

پیام ویدئویی کامیابی نیا: سه ساله با پرسپولیس تمدید کردم

دیدارنیوز - دیروز قرارداد کمال کامیابی‌نیا با پرسپولیس برای سه فصل دیگر تمدید شد.
کار تمدیدی‌های پرسپولیس با توافق کمال کامیابی نیا با سرخپوشان به اتمام رسید و این هافبک دفاعی سه فصل دیگر در پرسپولیس ماندگار شد. پرسپولیس بعد از جدایی نوراللهی به ترتیب با امیری، شیری، عالیشاه و در نهایت با کامیابی نیا تمدید کرد تا پرونده بازیکنان فصل گذشته این تیم که قراردادشان به اتمام رسیده بود با جدایی دو مهره و تمدید چهار بازیکن بسته شود.

با اعلام رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، عصر امروز قرارداد کمال کامیابی‌نیا هافبک قدرتمند سرخپوشان برای سه فصل دیگر تمدید شد. کامیابی‌نیا همچنان در امارات به سر می‌برد اما وکیل این بازیکن با حضور در دفتر پرسپولیس، جلسه موثری را با جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه برگزار کرد و در نهایت، با رضایت و توافق طرفین، قرارداد کمال به مدت سه فصل دیگر تمدید شد.

کامیابی‌نیا قرار است تا سه روز آینده به تهران بازگردد و تمرینات خود را همراه با سرخپوشان دنبال کند. این بازیکن از جمع ستاره‌های نسل طلایی پرسپولیس است و نقش موثری در رقم خوردن پنج قهرمانی پیاپی داشت. به همین علت، باشگاه به خواست کادرفنی اقدام به تمدیدقرارداد با شماره ۱۱ پرسپولیس کرد.

در همین راستا باشگاه پرسپولیس با انتشار ویدئویی از صحبت های کمال خبر تمدید او را اطلاع رسانی کرد. کامیابی نیا در این ویدئوی کوتاه گفت:

سلام به همه هواداران عزیز. خداراشکر شش سال خیلی خوب را کنار هم داشتیم. امروز وکیلم به باشگاه رفت و قراردادم را به مدت سه سال دیگر تمدید کرد. امیدوارم کنار هم روزهای خیلی خوبی داشته باشیم. جا دارد از مدیریت باشگاه آقای سمیعی و آقای ابراهیم شکوری تشکر کنم که زحمات خیلی زیادی را بابت قرارداد من کشیدند. مرسی

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر