تیتر امروز

مخفیگاه سارق خودرو‌های پراید شناسایی شد

سرهنگ محمد جلینی، سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارق حرفه‌ای خودرو‌های پراید و کشف ۳ فقره خودروی سرقتی خبر داد.

کد خبر: ۱۰۶۲۳۱
۱۱:۵۸ - ۰۳ شهريور ۱۴۰۰

مخفیگاه سارق خودرو‌های پراید

دیدارنیوز ـ سرهنگ محمد جلینی، سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری تهران بزرگ بیان داشت: با وقوع چند فقره سرقت خودرو‌های پراید در محدوده سرکلانتری ششم این پلیس، اکیپ‌های مختلفی از ماموران کلانتری‌های تابعه، بررسی موضوع را بر عهده گرفتند که در این بررسی ها، سرنخی از حضور یکی از سارقان حرفه‌ای خودرو، در سرقت‌های رخ داده به دست آمد.

وی عنوان کرد: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی ماموران کلانتری سلیمانیه موفق به شناسایی مخفیگاه سارق شدند و مراقبت‌های پلیسی از مخفیگاه وی آغاز شد.

سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری تهران با اشاره به اینکه در بررسی‌های بیشتر به دست آمد، متهم پس از سرقت خودروها، آن‌ها را به مخفیگاه خود منتقل می‌کند، افزود: پس از هماهنگی‌های پلیسی، روز گذشته در یک عملیات ضربتی، سارق خودرو در مخفیگاهش دستگیر و ۳ دستگاه خودروی پراید سرقتی از همان مکان کشف شد.

این مقام انتظامی افزود: این سارق حرفه‌ای تا کنون به ۱۱ فقره سرقت خودروی پراید معترف و کشف جزئیات پرونده و تکمیل تحقیقات پلیسی ادامه دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر