تیتر امروز

پیامبر رحمت منادی وحدت

پیامبر رحمت منادی وحدت

داستان تلخ ابوطالب یزدی هر روز به شکلی بروز و ظهور می‌یابد. اختلافات مذهبی اگر به سمت خشم و نفرت سوق داده شود لامحاله باید منتظر اخبار کشته شدن انسان‌های بیگناهی چون ابوطالب یزدی بود.
بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟
وقتی دستور از بالا هم کارساز نیست

بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟

با وجود درخواست رئیس جمهوری برای بازگشایی مدارس در آبان ماه، به نظر می‌آید هنوز شرایط برای حضور همه دانش‌آموزان در مدارس فراهم نیست و احتمالا دستور از بالا نیز کارگشا نخواهد بود.

اعتراف عضو اسبق هیئت مدیره استقلال:شخصیت قهرمانی‌ نداریم، وزیر پرسپولیسی بهانه بود!

​عضو اسبق هیات مدیره استقلال شائبه علاقه احتمالی وزیر ورزش به پرسپولیس را رد نکرد اما گفت دلیل این که استقلال چند سالی است موفق نمی شود، علاقه احتمالی یک وزیر به پرسپولیس نیست!

کد خبر: ۱۰۶۲۲۱
۱۰:۵۹ - ۰۳ شهريور ۱۴۰۰

اعتراف استقلال:شخصیت قهرمانی‌ نداریم، وزیر پرسپولیسی بهانه بود!

دیدارنیوز - علی تاجرنیا عضو اسبق هیات مدیره استقلال که در ویژه برنامه روز پزشک شبکه سلامت میهمان آرش ظلی پور بود، در پاسخ به سوال مجری برنامه که از او درباره آینده استقلال پرسید، گفت: نمی گذارند ما کنار استقلال باشیم و به استقلال برگردیم، من برای استقلال آدم با انگیزه ای هستم. در دوره دکتر قریب هم عضو هیات مدیره استقلال بودم. امیدوارم شرایط استقلال بهبود پیدا کند و در دولت جدید به استقلال توجه ویژه ای شود.

آرش ظلی پور در این لحظه حرف تاجرنیا را قطع کرد و با لبخند پرسید، یعنی وزیر دولت قبلی پرسپولیس بود که تاجرنیا جواب داد:نه، من به این موضوع کاری ندارم و معتقد نیستم چون وزیر پرسپولیسی بوده استقلال ناکام مانده، استقلال به دلایل مختلف شخصیت قهرمانی خود را از دست داده و باید هم از لحاظ فنی و هم روحی روانی و هم مدیریتی به آن دوران برگردد.استقلال تیم بزرگی است و کسانی باید استقلال را مدیریت کنند که بزرگ باشند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر