تیتر امروز

پیامبر رحمت منادی وحدت

پیامبر رحمت منادی وحدت

داستان تلخ ابوطالب یزدی هر روز به شکلی بروز و ظهور می‌یابد. اختلافات مذهبی اگر به سمت خشم و نفرت سوق داده شود لامحاله باید منتظر اخبار کشته شدن انسان‌های بیگناهی چون ابوطالب یزدی بود.

لیست مازاد یحیی گل محمدی مشخص شد

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس برای اینکه درباره ماندن یا رفتن این بازیکنان تصمیم نهایی را بگیرد منتظر جذب گزینه‌های مدنظرش است.

کد خبر: ۱۰۶۲۱۲
۱۰:۲۷ - ۰۳ شهريور ۱۴۰۰

لیست مازاد یحیی گل محمدی مشخص شد

دیدارنیوز - نقل‌وانتقالات تابستانی باشگاه پرسپولیس در جریان است و سرخ‌ها به دلیل پرداخت نکردن  مطالبات گابریل کالدرون تنها تا ۱۷ شهریورماه فرصت جذب بازیکنان مد نظر یحیی گل محمدی را دارند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با وجود جدایی احمد نوراللهی و محمدحسین کنعانی زادگان توانسته علیرضا ابراهیمی، رضا دهقانی و علی نعمتی را جذب کند.

بازیکنانی نظیر امیر روستایی و سعید حسین پور که فصل قبل به طور قرضی در تیم‌های دیگر بازی می‌کردند منتظر تعیین تکلیف وضعیت خود از سوی باشگاه هستند تا در صورت نیاز نداشتن یحیی به آن‌ها در تیم‌های دیگر فوتبال خود را ادامه دهند. شرایط مهدی مهدی‌خانی و علی شجاعی که در فصل گذشته کمترین حضور را در بازی‌های پرسپولیس داشتند نامشخص است.

سرمربی پرسپولیس برای اینکه درباره ماندن یا رفتن این بازیکنان تصمیم نهایی را بگیرد منتظر جذب گزینه‌های مدنظرش است. یحیی گل محمدی با توجه به جدایی سه بازیکن تاثیر گذار خود، خواستار جذب قطعی چهار بازیکن شده است.

برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر