تیتر امروز

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است
گفت‌وگو با یک روان‌درمانگر و فعال سیاسی

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است

جامعه ایران از پس بحران‌های شدید سیاسی و اقتصادی و اجتماعی مملو از جان‌های ملول و روان‌های زخم خورده است. ریشه‌های این وضعیت و راه‌های التیام آن موضوع گفتگو با دکتر علی نیک جو روانپزشک و فعال...
چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

باشگاه استقلال در سرگردانی عجیبی قرار گرفته و باز هم مدیر عامل و هیات مدیره متعدد و تاثیرگذاری بر سر کار نیستند. ایا امروز تکلیف این باشگاه مشخص می‌شود؟

بازگشت این لژیونر به لیگ برتر قطعی شد

جعفر سلمانی بازیکن تیم ملی و باشگاه پورتیموننزه پرتغال به طور حتم در فصل پیش رو در یکی از تیم های لیگ برتری بازی خواهد کرد.

کد خبر: ۱۰۶۲۰۹
۱۰:۲۱ - ۰۳ شهريور ۱۴۰۰

بازگشت این لژیونر به لیگ برتر قطعی شد

دیدارنیوز - ین بازیکن به دلیل دستمزد کمی که از تیم پرتغالی می گیرد تصمیم گرفته در ادامه حضور در یک باشگاه لیگ برتری را تجربه کند. او که پیش از حضور در باشگاه پرتغالی در تیم صنعت نفت بازی می کرد حالا به دلیل دعوت به اردوی تیم ملی و لژیونر شدن با پیشنهادات خوبی از سوی تیم های گل گهر، سپاهان و استقلال مواجه شده است. او هم اکنون در حال برنامه ریزی برای سفر به تهران و عقد قرارداد با یک باشگاه داخلی است. البته از آنجایی که با باشگاه پورتیموننزه قرارداد دارد باید با دادن مبلغ رضایتنامه با یک تیم ایرانی قرارداد امضاء کند یا به صورت قرضی به بازی های لیگ برتر باز گردد.

با توجه به اینکه شرایط مالی باشگاه های گل گهر و سپاهان بهتر است به نظر می رسد جعفر سلمانی در نهایت پیراهن یکی از این دو تیم را برتن خواهد کرد که اولویت بدون شک سپاهان خواهد بود. ممکن است او به عنوان بازیکن قرضی به یکی از این دو تیم ملحق شود. جعفر سلمانی در تیم پورتیموننزه با پیام نیازمند دروازه بان فصل گذشته تیم سپاهان همبازی است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر