تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

ایران میزبان والیبال مردان آسیا شد

با اعلام رئیس فدراسیون والیبال، ایران در سال ۲۰۲۳ میلادی میزبان رقابت‌های مردان آسیا خواهد بود.

کد خبر: ۱۰۶۱۸۱
۰۸:۴۸ - ۰۳ شهريور ۱۴۰۰

ایران میزبان والیبال مردان آسیا شد

دیدارنیوز - طبق اخبار اعلام شده از سوی فدراسیون والیبال، مقرر شد که میزبانی مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا در سال آینده و مسابقات قهرمانی مردان آسیا در سال ۲۰۲۳ به ایران برسد.  

داورزنی رئیس فدراسیون والیبال، با بیان اینکه  ایران در سال آینده میزبان مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا خواهد بود، گفت: در سال ۲۰۲۳ نیز ایران میزبان مسابقات قهرمانی مردان آسیا خواهد بود؛ البته سعی خواهیم کرد که برخی از این میزبانی ها را در استان های دیگر برگزار کنیم.

رئیس فدراسیون والیبال اظهار کرد که درخواست میزبانی باشگاه های آسیا را هم در نشست آنلاین هیات رئیسه کنفدراسیون والیبال آسیا مطرح کرده که نهایی شدن این موضوع به هماهنگی فدراسیون و باشگاه های فعال برمی گردد.
طبق گفته داورزنی به دلیل محدودیت های کرونایی در سال جاری امکان میزبانی این مسابقات برای ایران وجود نداشت اما برای سال آینده، فدراسیون والیبال برای میزبانی مسابقات باشگاه های آسیا درخواست داده است.

هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان پسر زیر ۱۹ سال جهان از تاریخ ۲ تا ۱۱ شهریور به میزبانی تهران درحال برگزاری است و با توجه به شرایط سخت کرونایی در ایران، فدراسیون والیبال تصمیم گرفت که هرطور شده این مسابقات را پیگیری کند.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر