تیتر امروز

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۹) + فایل صوتی

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟

این هفته در ستون از «سعدآباد تا توپکاپی» به معرفی یک سیاستمدار با سابقه ترک پرداخته شده است. مردی که اکنون شهردار آنکارا است و احتمالا مهم‌ترین رقیب اردوغان در سال‌های آینده: منصور یاواش!
سرقت ماشین در ایران؛ از صفر تا صد!

سرقت ماشین در ایران؛ از صفر تا صد!

همین چند وقت پیش دوربین تلویزیون با سارقی مصاحبه کرد که مدعی بود هر ماشینی که دلش بخواهد را می‌دزدد و برای صاحبش دست تکان بدهد! آیا سرقت ماشین در ایران به همین سادگی است؟ این گزارش را از دست...

رسمی؛ علی نعمتی بالاخره به پرسپولیس پیوست

مدافع میانی فصل گذشته پدیده مشهد، بعد از چهار بار حضور در باشگاه پرسپولیس، بالاخره قراردادش را به امضا رساند.

کد خبر: ۱۰۶۱۲۴
۱۵:۲۳ - ۰۲ شهريور ۱۴۰۰

علی نعمتی بالاخره به پرسپولیس پیوست

دیدارنیوز - بعد از علیرضا ابراهیمی و رضا دهقانی، پرسپولیس از سومین خرید خود هم رونمایی کرد و علی نعمتی به عضویت این باشگاه در آمد.

مدافع میانی جوان پدیده مشهد که از دوره برانکو تا یحیی گل محمدی موردتوجه این باشگاه قرار داشت، در ابتدای نقل و انتقالات و در شرایطی که یک فصل دیگر از قراردادش با این باشگاه مشهدی باقی مانده بود، در نهایت به این طلسم پایان داد و قراردادش را به امضا رساند.

پرسپولیس بعد از جدایی محمدحسین کنعانی‌زادگان، اکنون با جذب علیرضا ابراهیمی و علی نعمتی این پست را کاملا تقویت کرده و این در حالیست که سیدجلال حسینی کاپیتان و رهبر خط دفاعی خود را هم در اختیار دارد و فرشاد فرجی نیز در نیم فصل گذشته به جمع شاگردان یحیی گل محمدی اضافه شده بود.

نعمتی که برای حضور در پرسپولیس تا به امروز چهار بار حضور در ساختمان این باشگاه را تجربه کرده بود و هر بار اتفاقی مانع از عقد قرارداد وی با پرسپولیس می‌شد، اکنون به عنوان سومین خرید فصل سرخپوشان رونمایی شده و با قراردادی سه ساله به جمع شاگردان یحیی گل محمدی اضافه شده است.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: پرسپولیس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر