تیتر امروز

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است
گفت‌وگو با یک روان‌درمانگر و فعال سیاسی

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است

جامعه ایران از پس بحران‌های شدید سیاسی و اقتصادی و اجتماعی مملو از جان‌های ملول و روان‌های زخم خورده است. ریشه‌های این وضعیت و راه‌های التیام آن موضوع گفتگو با دکتر علی نیک جو روانپزشک و فعال...
چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

چه کسی مدیرعامل استقلال می‌شود؟

باشگاه استقلال در سرگردانی عجیبی قرار گرفته و باز هم مدیر عامل و هیات مدیره متعدد و تاثیرگذاری بر سر کار نیستند. ایا امروز تکلیف این باشگاه مشخص می‌شود؟

منصوریان با وجود تمدید قرارداد در کمتر از ۲۴ ساعت عزل شد

علیرضا منصوریان که شب گذشته با آلومینیوم اراک تمدید کرده بود با مخالفت مدیر عامل کارخانه آلومینیوم اراک قراردادش فسخ شد.

کد خبر: ۱۰۶۱۱۹
۱۵:۰۵ - ۰۲ شهريور ۱۴۰۰

منصوریان با وجود تمدید قرارداد در کمتر از ۲۴ ساعت عزل شد

دیدارنیوز - باشگاه آلومینیوم اراک شب گذشته (دوشنبه) به‌صورت رسمی از تمدید قرارداد علیرضا منصوریان با این باشگاه و تداوم حضور وی روی نیمکت آلومینیوم‌سازان خبر داد؛ خبری که پس از آن از صفحه باشگاه حذف شد.

این انتخاب و نیز غیبت چند عضو در نشست هیئت‌مدیره، باعث ناراحتی مدیرعامل کارخانه آلومینیوم اراک و برگزاری نشستی با حضور سهامداران و اعضای هیئت مدیره باشگاه شد. مدیرعامل کارخانه آلومینیوم در این نشست بر مخالفت خود با تداوم حضور منصوریان تأکید کرد.

حاضران در جلسه همچنین خواستار حضور پیشکسوتان و فعالان حوزه فوتبال استان مرکزی در کمیته فنی باشگاه شدند. این در حالی بود که مدیرعامل باشگاه آلومینیوم شب گذشته محمدرضا غفاری، میرشاد ماجدی، محمود کلهر، بهرام میرشیبانی، بامداد فرید و حمید عسگری را به‌عنوان اعضای کمیته فنی معرفی کرد که ماجدی هم از عدم دخالت در تصمیمات آلومینیوم سخن گفت.

پس از جلسه فوق، اعضای هیئت مدیره باشگاه آلومینیوم اراک مجدداً با هم نشستی برگزار می‌کنند تا تصمیم نهایی را برای سرمربی جدید تیم بگیرند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر