تیتر امروز

گزارش زنده: استقلال صفر ـ هوادار صفر

گزارش زنده: استقلال صفر ـ هوادار صفر

روز دوم از هفته نخست لیگ برتر فوتبال ایران امروز عصر برگزار می‌شود و استقلال در یک بازی حساس میزبان تیم هوادار است. در بازی نخست امروز نیز گل‌گهر سیرجان با ۴ گل تراکتور را برد.
فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

مغانلو تصمیمش را به بعد از بازی‌های ایران موکول کرد

شهریار مغانلو مهاجم پرسپولیس که قرارداد قرضی‌اش با این باشگاه به اتمام رسیده، تصمیم خود را به بعد از دو بازی تیم ملی در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر موکول کرد.

کد خبر: ۱۰۶۱۱۸
۱۴:۵۰ - ۰۲ شهريور ۱۴۰۰

مغانلو تصمیمش را به بعد از بازی‌های ایران موکول کرد

دیدارنیوز - شهریار مغانلو، مهاجم ایرانی سانتاکلارای پرتغال که فصل گذشته به صورت قرضی در پرسپولیس بازی کرد، هنوز تکلیفش برای فصل جدید مشخص نشده است.

در شرایطی که تلاش های پرسپولیس برای حفظ این بازیکن به نتیجه نرسید، باشگاه سپاهان قصد دارد به عنوان بخشی از معامله انتقال محبی به تیم پرتغالی او را به خدمت بگیرد و توافقاتی هم میان دو باشگاه صورت گرفت ولی هنوز این انتقال نهایی نشده است.

در همین راستا خبر رسید مغانلو هنوز تصمیم قطعی برای فصل جدید خودش نگرفته و تصمیم دارد بعد از دو دیدار پیش روی تیم ملی در این خصوص که فصل بعد کجا بازی کند تصمیم نهایی خودش را بگیرد.

تیم ملی ایران باید ۱۱ و ۱۶ شهریور به مصاف عراق و سوریه برود.

منبع: ایلنا
برچسب ها: پرسپولیس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر