تیتر امروز

قیمت ارز‌های دیجیتال؛ بیت‌کوین دوباره می‌تازد

بیت‌کوین پس از ریزش‌های گذشته که در جریان آن قیمتش از ۶۲ هزار دلار نصف شد، مجددا در مدار صعودی قرار گرفته است. ارزش این ارز دیجیتال در ماه اخیر حدود ۲۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

کد خبر: ۱۰۶۱۰۹
۱۴:۱۵ - ۰۲ شهريور ۱۴۰۰

افزایش قیمت بیت کوین

دیدارنیوز ـ اگرچه بیت‌کوین در حال حاضر در حال جدال بر سر فتح کانال ۵۰ هزار دلاری قرار دارد، اما شاخص‌ها به ویژه شاخص‌های میانگین متحرک حاوی خبر‌های خوشی برای بیت‌کوین در روز‌های آینده هستند.

بازار رمزارز‌ها طی روز‌های اخیر با انتشار دو خبر مثبت مواجه شده است. نخست آنکه کوین‌بیس (Coinbase) که یک بستر امن معاملات رمزارزهاست، اعلام کرد که قصد دارد ۵۰۰ میلیون دلار رمزارز به اقلام ترازنامه خود اضافه کند و ۱۰ درصد سود خود را نیز به تقویت سبد رمزارزهایش اختصاص می‌دهد.

همچنین پی‌پل (PayPal) که شرکت واسطه مبادلات مالی در جهان است، از راه‌اندازی خدمات خرید و فروش رمزارز‌ها در بریتانیا خبر داده است.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۳۰.۲۵ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۱.۹۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۹۱.۷۱ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۷.۶۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

کاردانو

کاردانو با نماد اختصاری ADA یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۲.۱۹ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۴.۱۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارز‌های دیجیتالی

قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم در ۲ شهریور ۱۴۰۰

رز دیجیتال قیمت(دلار) قیمت(تومان)
بیت کوین ۴۹,۴۸۷ ۱,۳۶۷,۹۷۲,۵۰۹
اتریوم ۳,۳۴۰ ۹۲,۳۲۹,۰۶۳
کاردانو ۲.۸۷ ۷۹,۲۷۹
بایننس کوین ۴۹۷ ۱۳,۷۵۱,۹۰۲
تتر ۱ ۲۷,۶۳۵
ریپل ۱.۲۴ ۳۴,۲۱۵
دوج کوین ۰.۳۱ ۸,۷۱۹
پولکادات ۲۷.۷۳ ۷۶۶,۰۶۲
برچسب ها: ارز دیجیتال
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر