تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

رشید مظاهری به باشگاه استقلال رفت، دعوا یا تمدید؟

بعد از ماجراهای جالبی که در مورد سید حسین حسینی پیش آمد، رشید مظاهری نیز  برای مذاکره با مسئولان وارد باشگاه استقلال شده است.

کد خبر: ۱۰۶۰۷۷
۱۲:۱۶ - ۰۲ شهريور ۱۴۰۰

رشید مظاهری به باشگاه استقلال رفت، دعوا یا تمدید؟

 

دیدارنیوز: رشید مظاهری دروازه بان استقلالی ها در لیگ بیستم اگرچه یکسال دیگر با این تیم قرارداد دارد اما بر سر برخی مسائل دلخور است و قصد جدایی کرده است.

مظاهری که پیشنهادهای دیگری نیز دریافت کرده، دو روز پیش بعد از جلسه با مسئولان استقلال اعلام کرد اگر خواسته هایش محقق شود در این تیم می ماند. آن زمان استقلال فقط علیرضا رضایی دروازه بان پیکان را جذب کرده بود و گفته می شد سیدحسین حسینی نیز تیم را ترک می کند.

حالا اما حسینی قراردادش را تمدید کرده و رضایی نیز حضور دارد. در این شرایط مظاهری نیز یکسال دیگر قرارداد دارد و وضعیتش نامعلوم است.

از این رو امروز مظاهری همراه با وکیل خودش به باشگاه استقلال رفت تا در جلسه با مسئولان باشگاه تکلیفش روشن شود.

باید منتظر ماند و دید آیا در این جلسه مدیران استقلال اجازه جدایی به مظاهری را می دهند یا اینکه او به کارش ادامه خواهد داد؟ هرچند که اگر مظاهری هم در استقلال بماند، آنوقت احتمالا شاهد جدایی علیرضا رضایی دروازه بان جوان استقلالی ها باشیم که به تازگی از پیکان به خدمت گرفته اند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر