تیتر امروز

مدارس قاعده‌مند باز نشوند، باز تعطیل می‌شوند

مدارس قاعده‌مند باز نشوند، باز تعطیل می‌شوند

دیو کرونا عقب نشینی کرده اما هنوز با قدرت پایداری می‌کند و همچنان ده‌ها نفر در روز قربانی می‌گیرد. همزمان سخن از بازگشایی مدارس است. این بازگشایی اگر مدبرانه نباشد، به تعطیلی زودهنگام خواهد انجامید!

معطل شدن پزشک بیمارستان آبیک توسط نیروی انتظامی و حضور رئیس بیمارستان + ویدئو

چند روز قبل خبری منتشر شد که پزشک بیمارستان آبیک به دلیل محدودیت‌های کرونایی از ورود به این شهر منع شده است و بر اثر این معطلی یک مریض جان سپرده است.

کد خبر: ۱۰۶۰۷۰
۱۱:۵۰ - ۰۲ شهريور ۱۴۰۰

محدودیت کرونایی جلوگیری از ورود یک پزشک به آبیک

دیدارنیوز: چند روز قبل خبری مبنی بر جلوگیری از ورود یک پزشک به آبیک قزوین به دلیل محدودیت‌های کرونایی توسط نیروی انتظامی مخابره شد. حالا فیلمی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که این واقعه را نشان می‌دهد. در این فیلم بعد از جلوگیری از ورود خانم پزشک، فردی که گویا رئیس بیمارستان آبیک قزوین است در محل حاضر می‌شود و با خشم از مامور مربوطه دلیل این اتفاق را می‌پرسد. او تاکید می‌کند که در بیمارستان ۴۳ مریض کرونایی در ای سی یو دارد و در بخش دیگری می‌گوید که یک مریض به دلیل این تاخیر جان سپرده است. 

روشن نیست که این فیلم توسط چه کسانی ضبط شده است. اما قطعا باید دلیل این ناهماهنگی و عوامل آن و ابعاد مختلف آن توسط نهادهای مسئول روشن شود. دیدن این فیلم در شرایط فاجعه بار این روزها برای مخاطبان خوشایند نیست و دیدار از این بابت از همه مخاطبان عذرخواهی می‌کند. در ادامه این فیلم را ببینید. 

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر