تیتر امروز

یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

صعود تیم دختران فوتبال ایران به جام ملت‌های آسیا همچنان از جذاب‌ترین اخبار دو روز اخیر ورزش ایران است. قصه صعود حماسی دختران به مرحله نهایی تا مدت‌ها خواندنی خواهد بود.

معطل شدن پزشک بیمارستان آبیک توسط نیروی انتظامی و حضور رئیس بیمارستان + ویدئو

چند روز قبل خبری منتشر شد که پزشک بیمارستان آبیک به دلیل محدودیت‌های کرونایی از ورود به این شهر منع شده است و بر اثر این معطلی یک مریض جان سپرده است.

کد خبر: ۱۰۶۰۷۰
۱۱:۵۰ - ۰۲ شهريور ۱۴۰۰

محدودیت کرونایی جلوگیری از ورود یک پزشک به آبیک

دیدارنیوز: چند روز قبل خبری مبنی بر جلوگیری از ورود یک پزشک به آبیک قزوین به دلیل محدودیت‌های کرونایی توسط نیروی انتظامی مخابره شد. حالا فیلمی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که این واقعه را نشان می‌دهد. در این فیلم بعد از جلوگیری از ورود خانم پزشک، فردی که گویا رئیس بیمارستان آبیک قزوین است در محل حاضر می‌شود و با خشم از مامور مربوطه دلیل این اتفاق را می‌پرسد. او تاکید می‌کند که در بیمارستان ۴۳ مریض کرونایی در ای سی یو دارد و در بخش دیگری می‌گوید که یک مریض به دلیل این تاخیر جان سپرده است. 

روشن نیست که این فیلم توسط چه کسانی ضبط شده است. اما قطعا باید دلیل این ناهماهنگی و عوامل آن و ابعاد مختلف آن توسط نهادهای مسئول روشن شود. دیدن این فیلم در شرایط فاجعه بار این روزها برای مخاطبان خوشایند نیست و دیدار از این بابت از همه مخاطبان عذرخواهی می‌کند. در ادامه این فیلم را ببینید. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر