تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

قتل همسر در پی خیانت؛ مادر زن و پسر غریبه غرق در خون

مرد جوان وقتی پی به خیانت همسرش برد در برابر پدر زن و مادرزنش دست به جنایت خونینی زد و همسر را با ضربات چاقو به قتل رساند.

کد خبر: ۱۰۶۰۴۴
۰۹:۴۱ - ۰۲ شهريور ۱۴۰۰

قتل همسر در پی خیانت

دیدارنیوز ـ خیانت زنانه در تهران به قتل کشید. مرد جوان وقتی پی به خیانت همسرش برد تصمیم شومی گرفت. در پرونده خیانت زنانه مرد جوان همسرش را به قتل رساند. صحنه قتل بخاطر خیانت، پسر جوان و مادر زن تهرانی غرق خون شدند.

ساعت ۸ صبح روز دوشنبه نخستین روز شهریور ۱۴۰۰ مردی در تماس با پلیس از جنایت خونینی در شهرک ولیعصر تهران خبر داد.

بدین ترتیب تیمی از ماموران پلیس تهران برای تحقیق به شهرک ولیعصر رفته و با جسد خونین زن ۲۷ ساله درکنار مادر و پسر جوانی که غرق خون روی زمین افتاده بودند روبرو شدند و این در حالی بود که پدر خانواده با چهره‌ای بهت زده در صحنه جرم حضور داشت.

همین کافی بود تا تیمی از کارآگاهان اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس دشتبان از شعبه اول دادسرای امور جنایی تهران برای تحقیق وارد عمل شدند و در ادامه مادر خانواده و پسر غریبه که غرق خون بودند راهی بیمارستان شدند.

قتل بخاطر خیانت زنانه

کارآگاهان در تحقیقات ابتدایی پی بردند که داماد خانواده که سامان نام دارد از چندی قبل به رفتار‌های همسرش مشکوک شده بوده تا اینکه از خیانت همسرش که زن ۲۷ ساله‌ای است اطلاع پیدا می‌کند.

در بررسی‌ها مشخص شد سامان پس از اطلاع از خیانت همسرش در ساعت ۷ صبح در از خانواده همسرش می‌خواهد که به خانه او بیایند و در ادامه سامان از همسرش که مهسا نام دارد می‌خواهد که پسر جوان را به خانه شان بکشاند که مهسا وقتی در برابر عصبانیت همسرش قرار می‌گیرد با پسر غریبه که مسعود نام دارد تماس می‌گیرد و با ادعای اینکه همسرش در خانه نیست، او را به خانه دعوت می‌کند.

تیم جنایی در تحقیقات اطلاع پیدا کردند که پدر و مادر مهسا وقتی وارد خانه می‌شوند متوجه خیانت دخترشان می‌شوند و در این صحنه همه منتظر حضور پسر غریبه بودند که پس از دقایقی مسعود با صدا در آوردن زنگ خانه وارد خانه می‌شود که سامان به محض مشاهده پسر جوان دست به چاقو شده و به سمت او حمله می‌کند و پسر جوان را هدف ضربات چاقو قرار می‌دهد و در ادامه مسعود به سراغ همسرش رفته و ضربه چاقویی به قفسه سینه زنش وارد می‌کند و در این درگیری مادر مهسا برای جدا کردن داماد از دخترش وارد عمل می‌شود که وی نیز هدف ضربات چاقو قرار می‌گیرد.

فرار قاتل از صحنه قتل همسرش خیانت کار

کارآگاهان در ادامه پدر خانواده را که شاهد قتل دخترش به دست دامادشان بود به ماموران گفت: صبح زود بود که دامادم با من تماس گرفت و خواست تا هر چه زودتر خودمان را به خانه آن‌ها برسانم، وقتی همراه همسرم وارد خانه شدیم، دامادمان شروع به صحبت کرد و متوجه خیانت دخترمان شدیم و وقتی فهمیدیم پسر جوان در مسیر خانه دامادمان است نمی‌توانستم باور کنم و منتظر بودم و در این لحظات کمربند به دست گرفته بودم که وقتی پسر جوان وارد خانه شد او را به باد کتک بگیرم، اما وقتی پسر جوان وارد خانه شد دامادم با چاقو به او حمله کرد و همه اتفاقات در یک زمان خیلی کوتاه رخ داد و من هیچ کاری نتوانستم انجام بدهم و سامان پس از چاقوکشی خونین پا به فرار گذاشت.

بنا بر این گزارش، بازپرس دشتبان دستور داد تا جسد زن جوان به پزشکی قانونی منتقل شود و تحقیقات از ۲ زخمی پرونده و دستگیری عامل جنایت در دستور کار کارآگاهان اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

منبع: رکنا
برچسب ها: قتل
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر