تیتر امروز

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۹) + فایل صوتی

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟

این هفته در ستون از «سعدآباد تا توپکاپی» به معرفی یک سیاستمدار با سابقه ترک پرداخته شده است. مردی که اکنون شهردار آنکارا است و احتمالا مهم‌ترین رقیب اردوغان در سال‌های آینده: منصور یاواش!
سرقت ماشین در ایران؛ از صفر تا صد!

سرقت ماشین در ایران؛ از صفر تا صد!

همین چند وقت پیش دوربین تلویزیون با سارقی مصاحبه کرد که مدعی بود هر ماشینی که دلش بخواهد را می‌دزدد و برای صاحبش دست تکان بدهد! آیا سرقت ماشین در ایران به همین سادگی است؟ این گزارش را از دست...

پیام مهم طالبان به ایرانی‌ها

پس از سلطه طالبان بر افغانستان، ایرانی‌های به منظور ارتباط با کشور افغانستان حالا به مشکلی برخورد کردند که طالبان با صدور پیامی این مشکل را حل کرد.

کد خبر: ۱۰۶۰۴۲
۰۹:۳۱ - ۰۲ شهريور ۱۴۰۰

 

 

پیام مهم طالبان به ایرانی‌هادیدارنیوز - طالبان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرده است که برای ایرانی‌ها برای ورود به افغانستان در نقطه مرزی ویزا صادر می‌شود و تنها ویزای معتبر گمرک اسلام قلعه در نقطه صفر مرزی است.

در این بیانیه آمده است: با توجه به اینکه مردم محترم ایران نیاز و ضرورت به ویزای افغانستان دارند، بدین وسیله به استحضار همه میرسانیم که از تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ ویزا‌هایی که از شهر‌های مختلف ایران گرفته می‌شود معتبر نمی‌باشد و ویزای معتبر در نقطه صفر مرزی گمرک اسلام قلعه صادر می‌شود.

منبع: افق
برچسب ها: طالبان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر