تیتر امروز

رفتار شیطانی ۳ جوان با دختر ۱۴ ساله

دختر نوجوانی که با پسری ۳۰ ساله دوست شــــده بود، توسط سه تن از دوستان این پسر ربوده و به طرز وحشیانه موردآزار و اذیت قرار گرفت.

کد خبر: ۱۰۶۰۳۸
۰۹:۳۱ - ۰۲ شهريور ۱۴۰۰

تعرض به دختر ۱۴ ساله

دیدارنیوز ـ دختر نوجوانی که با پسری ۳۰ ساله دوست شــــده بود، هیچ وقت تصور نمـــــی‌کرد، سرنوشــــــت شومی خواهد داشت. «فائزه» ۱۴ سال دارد و از طریق شبکه‌های اجتماعی چند ماه پیش با امید آشنا شد.

فائزه همچنین با دوستان پسر مورد علاقه‌اش هم آشنا شده بود، اما او به ذهنش خطور نمی‌کرد این ارتباط و آشنایی به چه راحتی سرنوشت‌اش را به تباهی خواهد کشاند.

سه تن از دوستان امید با طرح نقشه‌ای شیطانی، فائزه را تعقیب کردند، آن‌ها در یکی از کوچه‌های فرعی، دختر نوجوان را با توسل به زور و تهدید سوار خودروی خود کرده و ربودند.

یکی از همسایه‌ها که شاهد این صحنه بود موضوع را به مادر دختر نوجوان خبر داد. زن ۳۲ ساله سراسیمه و مضطرب خودش را به کلانتری رساند و از پلیس تقاضای کمک کرد.

زن ۳۲ ساله‌ای با مراجعه به کلانتری از ربایش دخترش توسط چند پسر جوان خبر داد. با تحقیقات از مادر دختر نوجوان مشخص شد این دختر با پسری که ۱۶ سال از او بزرگتر است در ارتباط بود؛ بنابراین تحقیقات از پسر جوان آغاز شد و او با اظهار بی اطلاعی از موضوع ربایش دختر نوجوان اظهار داشت شاید دوستانش این دختر را ربوده باشند.

ادامه تحقیقات پرونده با توجه به اهمیت موضوع به خانه‌ای در حاشیه شهر که مخفیگاه دزدان بود کشیده شد، اما عاملان ربایش دختر نوجوان پیش از رسیدن پلیس از محل گریخته بودند.

افسران کلانتری با اقدام‌های گسترده دختر نوجوان را که با وضعیتی اسفبار در خیابان رها شده بود پیدا کردند. پلیس ۳ شیطان‌صفت را دستگیر و یک خودروی سواری را توقیف کرد.

منبع: رکنا
برچسب ها: حوادث
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر