تیتر امروز

ایران و عراق به میزبانی قطر در مقدماتی ۲۰۲۲

عراق به دلیل شرایط امنیتی قادر به میزبانی در مقدماتی جام جهانی نیست و قطر پذیرفت میزبان دیدار ایران با عراق در این کشور در چارچوب رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر باشد.

کد خبر: ۱۰۶۰۳۲
۰۸:۵۳ - ۰۲ شهريور ۱۴۰۰

ایران با عراق با میزبانی قطر

دیدارنیوز - به نقل از استاد الدوحه، تیم ملی فوتبال عراق در گروه نخست انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با تیم‌های ایران، کره جنوبی، امارات، لبنان و سوریه هم‌گروه است.

عراق به خاطر ناآرامی‌های داخلی که دارد نمی‌تواند میزبانی بازی‌های خانگی خود را برعهده بگیرد و به همین خاطر از قطر درخواست میزبانی کرد.

فدراسیون فوتبال قطر با درخواست عراقی‌ها موافقت کرد و به این ترتیب بازی‌های خانگی عراق در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در قطر برگزار خواهد شد.

تیم ملی فوتبال عراق در دیدار نخست خود در انتخابی جام جهانی ۱۱ شهریور میهمان کره جنوبی است و بعد از آن در ۱۶ شهریور میزبان ایران است و به این ترتیب این بازی حساس در قطر برگزار خواهد شد.

تیم ملی فوتبال سوریه دیگر تیم این گروه هم برای آمادگی هر چه بیش‌تر حضور در انتخابی جام جهانی در قطر اردو زده است و قرار است که پنج‌شنبه هفته جاری دیدار دوستانه‌ای را با الجزایر برگزار کند البته سوریه اردن را به عنوان میزبان بازی‌های خود انتخاب کرده است.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر