تیتر امروز

ایران و طالبان؛ دردسری که می‌تواند بزرگ باشد!
از چشم جهان (۱۴)

ایران و طالبان؛ دردسری که می‌تواند بزرگ باشد!

در چهاردهمین شماره ستون از چشم جهان حمیدرضا بابایی مقاله‌ای از فارین پلیسی را ترجمه کرده است که دردسرهای احتمالی طالبان برای ایران می‌پردازد. دردسرهایی که ممکن است بزرگ باشد!
سفر اردوغان به نیویورک؛ ترکیه و آمریکا در لبه بحران
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۸) + فایل صوتی

سفر اردوغان به نیویورک؛ ترکیه و آمریکا در لبه بحران

هجدهمین شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به سفر هفته آینده اردوغان به نیویورک و مواجه او با جو بایدن اختصاص دارد. رئیس جمهوری که به قدرت رسیدنش یک بدشانسی محض برای اردوغان بود!

یک پیشنهاد خیره‌کننده به پرسپولیس!

هنوز یک ماه به آغاز فصل جدید لیگ برتر باقی است اما پرسپولیس توانسته در مزایده اسپانسری خود یک پیشنهاد اغواکننده دریافت کند.

کد خبر: ۱۰۶۰۲۱
۲۱:۵۵ - ۰۱ شهريور ۱۴۰۰

 

 

دیدارنیوز: سرخپوشان پایتخت در شرایطی به قهرمانی لیگ بیستم رسیدند که همچنان در وضعیت مالی خوبی به سر نمی برند.

در شرایطی قرارداد پرسپولیس با شرکت آتیه داده پرداز به پایان رسیده که از قرارداد ۱۱۰ میلیاردی، تنها ۲۸ میلیارد به این باشگاه از زمان حضور جعفر سمیعی پرداخت شده است و پرسپولیس هنوز ۴ میلیارد از حامی مالی‌اش طلبکار است.

این شرکت برای فصل جدید پیشنهاد قرارداد ۴۰ میلیاردی داده بود که با موافقت مسئولان پرسپولیس همراه نشد و آنها معتقدند هزینه های باشگاه بسیار بیشتر از آن است و این مبلغ کفاف مخارج پرسپولیس را نمی دهند و برای همین به دنبال بستن قرارداد با حامیان مالی جدید رفته اند.

در این بین خبر رسیده که یک اسپانسر پیشنهاد بستن قرارداد ۳۰۰ میلیاردی به پرسپولیس داده و حاضر است آن را در ۶ قسط ۵۰ میلیاردی به قرمزها بدهد که اگر این قرارداد بسته شود، شرایط مالی پرسپولیس بسیار خوب می شود و رقم جدیدی در بست قرارداد اسپانسرها با پرسپولیس ایجاد می شود.

البته خبرهای رسیده حاکی از آن است که تعدادی از دست اندرکاران سابق باشگاه پرسپولیس تمایلی به بسته شدن این قرارداد ندارند و در حال سنگ اندازی هستند تا این اتفاق نیفتد.

حالا باید دید پرسپولیس می تواند اسپانسر خوبی برای خود پیدا کند یا خیر!

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر