تیتر امروز

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۹) + فایل صوتی

منصور یاواش بهترین شهردار جهان؛ رقیب اردوغان از شهرداری آنکارا می آید؟

این هفته در ستون از «سعدآباد تا توپکاپی» به معرفی یک سیاستمدار با سابقه ترک پرداخته شده است. مردی که اکنون شهردار آنکارا است و احتمالا مهم‌ترین رقیب اردوغان در سال‌های آینده: منصور یاواش!
سرقت ماشین در ایران؛ از صفر تا صد!

سرقت ماشین در ایران؛ از صفر تا صد!

همین چند وقت پیش دوربین تلویزیون با سارقی مصاحبه کرد که مدعی بود هر ماشینی که دلش بخواهد را می‌دزدد و برای صاحبش دست تکان بدهد! آیا سرقت ماشین در ایران به همین سادگی است؟ این گزارش را از دست...

زرینچه حکم سرپرستی استقلال را قبول نکرد

در حالی که حکم سرپرستی استقلال به نام جواد زرینچه صادر شده بود او اعلام کرد که این سمت را قبول نمی‌کند و حتی حکم صادر شده را از باشگاه با خود بیرون نیاورده است.

کد خبر: ۱۰۶۰۱۸
۱۸:۰۹ - ۰۱ شهريور ۱۴۰۰

زرینچه سرپرست استقلال

دیدارنیوز: در حالی که حضور جواد زرینچه در ساختمان باشگاه استقلال و مذاکرات خود با احمد مددی در نهایت زمینه برای صدور حکم او تحت عنوان سرپرست جدید آبی‌پوشان پایتخت را فراهم کرد، دقایقی پس از رسانه‌ای شدن خبر انتصاب او تحت عنوان سرپرست جدید استقلال، اخباری به گوش رسید که آقا جواد تمایلی به همکاری نداشته و می‌خواهد این سمت را نپذیرد!

زرینچه  ضمن تأیید این مسئله به خبرنگار تماس گیرنده گفت: «من برای کمک به استقلال آمده بودم و دوستان در باشگاه از مدت‌ها قبل جهت فراهم شدن شرایط همکاری با من تماس گرفته بودند بنابراین به باشگاه رفتم تا پیرامون پیشنهاد سرپرستی مذاکره کنم. آقای مددی و سایر مدیران باشگاه لطف داشتند و حکم سرپرستی را به نام من زدند، ولی حالا فکر می‌کنم با توجه به شرایط موجود و وضعیتی که هست، نمی‌توانم کمک چندانی زیادی به استقلال بکنم به همین خاطر ترجیح می‌دهم ضمن تشکر از مدیران باشگاه استقلال بابت اعتمادی که به من کردند، همچنان بیرون گود بنشینم و سمت سرپرستی را نپذیرم. این طوری هم برای من بهتر است و هم برای استقلال. جواد زرینچه از بچگی استقلالی بوده و دلش می‌خواهد این تیم همواره بدون کوچک‌ترین دردسری نتایج مطلوبی بگیرد حالا چه خودش در جمع آبی‌ها باشد و چه اینکه مسابقات را از پای تلویزیون تماشا کند. در حال حاضر شرایط از نظر خودم برای پذیرفتن سمت سرپرست مهیا نیست به همین خاطر برای استقلال آرزوی موفقیت می‌کنم و تصمیم دارم خودم را کنار بکشم.»

زرینچه در ادامه  گفت: شاید باورتان نشود، ولی حتی حکم سرپرستی که باشگاه برای من صادر کرده را نیز داخل ساختمان استقلال گذاشتم و همراه خودم به درون اتومبیل نیاوردم. باز هم می‌گویم برای استقلال آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم روز ۲۲ شهریور با ارائه یک نمایش مطلوب بتواند الهلال را از گردونه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا کنار بزند.

گزارش: مهدی همدانی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر