تیتر امروز

اختلاف ۲ میلیارد تومانی رضا اسدی و پرسپولیس

شنیده‌های بازار نقل و انتقالات فوتبال ایران حاکی از آن است که رضا اسدی و پرسپولیس از توافق دور شده‌اند. گویا طرفین بر سر ۲ میلیارد تومان اختلاف نظر دارند.

کد خبر: ۱۰۶۰۱۶
۱۷:۵۵ - ۰۱ شهريور ۱۴۰۰

رضا اسدی پرسپولیس

دیدارنیوز: به نظر می‌رسد این فصل نیز رضا اسدی قادر به حضور در پرسپولیس نیست.

در حالی که رضا اسدی طی چند روز اخیر از طریق مدیر برنامه هایش مذاکرات متعددی با باشگاه پرسپولیس داشت، درنهایت خبردار شدیم روند این مذاکرات متوقف شده و طرفین نتوانستند به توافق تازه‌ای دست پیدا کنند.

گویا اختلاف طرفین بر سر ۲ میلیارد تومان و البته مبلغ پیش پرداخت رضا اسدی بوده است.

شنیده می‌شود داستان از این قرار است باشگاه پرسپولیس با بسیاری از شروط رضا اسدی موافقت کرد، حتی زمان قرارداد یک ساله. اسدی تاکید به ثبت قرارداد یک ساله داشت و باشگاه با این موضوع نیز موافقت کرد در حالی که زمان قرارداد‌ها در باشگاه پرسپولیس دو ساله است. اما در ادامه راه اسدی خواهان دریافت ۴۰ درصد از مبلغ قراردادش به شکل پیش پرداخت شد و تاکید کرد همان مبلغ قبلی که در مذاکرات گفته را می‌خواهد. باشگاه پرسپولیس درنهایت با این شرایط موافقت نکرد تا مذاکرات طرفین تا به این لحظه بر سر دو میلیارد تومان متوقف شود.

اگرچه هر دو طرف معتقدند پروژه حضور و انتقال رضا اسدی به پرسپولیس تمام شده، اما در فضل نقل و انتقالات ممکن است هر اتفاقی رخ دهد و ممکن است توافق تازه‌ای صورت گیرد.

منبع: طرفداری
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر