تیتر امروز

عبور بیت کوین از سد ۵۰ هزار دلار

در معاملات امروز بازار جهانی ارز‌های دیجیتال قیمت بیت کوین ۱.۷ درصد رشد کرد و توانست از سد مقاومتی ۵۰ هزار دلاری عبور کند.

کد خبر: ۱۰۶۰۰۵
۱۶:۴۲ - ۰۱ شهريور ۱۴۰۰

افزایش قیمت بیت کوین

دیدارنیوز ـ در معاملات امروز بازار جهانی ارز‌های مجازی قیمت بیت کوین ۱.۷ درصد رشد کرد و با عبور از رقم ۵۰ هزار دلار هم‌اکنون ۵۰ هزار و ۱۳۷ دلار معامله می‌شود.

این قیمت نسبت به هفته پیش ۵.۸ درصد بالاتر بوده و ارزش کل بازار بیت کوین را به ۹۴۲ میلیارد دلار رسانده است. در ۲۴ ساعت گذشته همچنین ۶۱۰ هزار بیت کوین به ارزش ۳۰ میلیارد دلار در بازار جهانی جابجا شده است. تعداد بیت‌کوین‌های جهان هم حالا به ۱۸ میلیون و ۷۹۴ هزار و ۵۸۱ عدد رسیده است.

عبور پادشاه ارز‌های مجازی از ۵۰ هزار دلار

اتریوم هم مانند بیت کوین ۱.۷ درصد رشد کرد و هم اکنون ۳۳۲۴ دلار در حال معامله است. کاردانو رشد ۸.۵ درصدی داشت و شگفتی‌ساز معاملات امروز بود و به قیمت ۲.۸۶ دلار رسید. باینانس کوین هم ۲.۶ درصد رشد کرد و به رقم ۴۸۵ دلاری دست یافت. دیگر ارز‌های مطرح، اما کاهش نسبی قیمت داشتند به گونه‌ای که ریپل ۶ دهم درصد ریخت و ۱.۲۴ دلار دست به دست می‌شود. دوج کوین هم ۳ دهم درصد پایین آمد و روی ۳۱ سنت خرید و فروش می‌شود.

به طور کلی در ۲۴ ساعت گذشته ارزش کل بازار جهانی ارز‌های مجازی ۲.۱۴ در صد رشد کرده و به ۲۱۵۱ میلیارد دلار رسدیه است. در این بازار ۱۰۶ میلیارد دلار حجم خورده که ۴۳ درصد از این حجم مربوط به معاملات بیت کوین بوده است. تعداد ارز‌های مجازی جهان امروز به ۱۱ هزار و ۳۵۷ نوع رسید.

برچسب ها: ارز دیجیتال
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر