تیتر امروز

مدارس قاعده‌مند باز نشوند، باز تعطیل می‌شوند

مدارس قاعده‌مند باز نشوند، باز تعطیل می‌شوند

دیو کرونا عقب نشینی کرده اما هنوز با قدرت پایداری می‌کند و همچنان ده‌ها نفر در روز قربانی می‌گیرد. همزمان سخن از بازگشایی مدارس است. این بازگشایی اگر مدبرانه نباشد، به تعطیلی زودهنگام خواهد انجامید!

کارمند متخلف که دارو‌های کرونایی می‌فروخت، بازداشت شد

حجت الاسلام سید کاظم موسوی، رئیس کل دادگستری استان فارس از بازداشت کارمند متخلف علوم پزشکی شهرستان فسا به اتهام فروش خارج از شبکه دارو‌های کرونا خبر داد.

کد خبر: ۱۰۵۹۷۲
۱۴:۳۳ - ۰۱ شهريور ۱۴۰۰

فروش غیرمجاز داروی کرونا و بازداشت فروشنده

دیدارنیوز ـ روابط‌عمومی دادگستری کل استان فارس دوشنبه در مطلب ارسالی از قول حجت الاسلام سید کاظم موسوی افزود: پس از دریافت گزارش‌هایی مبنی بر توزیع و تزریق خارج از شبکه دارو‌های بیماران کرونایی در شهرستان فسا پلیس اطلاعات این شهرستان با هماهنگی مقامات قضایی ضمن بررسی موضوع احد از کارکنان مجموعه درمانی این شهرستان را شناسایی کردند.

وی ادامه داد: پس از ورود به منزل وی تعداد ۲۸ دُز آمپول کمیاب رمدیسیور و همچنین ۹ هزار و ۲۳۹ عدد انواع دیگر دارو از وی کشف و ضبط کردند.

متهم در فسا به دام افتاد

رئیس کل دادگستری استان فارس با تأکید بر اینکه تحقیقات برای شناسایی همدستان احتمالی متهم ادامه دارد گفت: متهم با خروج غیر مجاز دارو‌های حساس و کمیاب کرونایی از مجموعه درمانی و توزیع خارج از شبکه و تزریق غیر قانونی و دریافت مبالغ کلان زمینه ایجاد فشار به بیماران کرونایی در این مقطع حساس را فراهم کرده است که این امر مستوجب برخورد جدی و قاطع قضایی است.

این مقام ارشد قضایی استان فارس ضمن تقدیر از تلاش‌های خستگی ناپذیر کادر درمان که در دوران مبارزه با این همه گیری، حماسه مثال زدنی را به منصه ظهور رساندند تصریح کرد: اجازه نخواهیم داد تلاش‌های شبانه روزی و مجاهدت‌های کادر درمان اعم از پزشکان و پرستاران در خدمت رسانی به مردم، توسط عده معدودی منفعت طلب که جان مردم را بازیچه مطامع خود قرار داده اند تحت تأثیر قرار گیرد.

منبع: رکنا
برچسب ها: قوه قضائیه
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر