تیتر امروز

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!
از چشم جهان (۲۴)

نیویورک تایمز: امیدی به احیای برجام نیست!

روزنامه نیویورک تایمز در مقاله‌ای در آستانه دور جدید مذاکرات وین با بررسی و ارزیابی شرایط دو طرف شرایط را برای احیای توافق هسته‌ای ایران بسیار بد و امید برای احیای برجام را ضعیف دانسته است.
سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!
از سعدآباد تا توپکاپی (۲۹) + فایل صوتی

سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!

این شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به مرگ سزای کاراکوچ شاعرِ سیاستمدار ترک اختصاص دارد. مردی که هیچ گاه اصولش را فدای کسب قدرت نکرد و در عرصه آهنین سیاست مردی از جنس ابریشم باقی ماند...
ابراهیم شب را آزاد کرد
افاضات اضافه

ابراهیم شب را آزاد کرد

عوام الملک در خاطرات این هفته خود به نکات درخشانی از آرا و اقدامات خواص پرداخته است. از آزاد شدن شب تا آتش گرفتن زاینده رود همه و همه در فهرست خدماتی است که عوام الملک به ما یادآوری کرده است.

رکوردشکنی قرارداد مهدی قایدی با شباب الاهلی

شنیده‌ها حکایت از آن دارد که رقم قرارداد مهدی قائدی با شباب الاهلی یک رکورد جدید در زمینه ترانسفر بازیکنان ایرانی محسوب می شود.

کد خبر: ۱۰۵۹۳۱
۱۱:۳۳ - ۰۱ شهريور ۱۴۰۰

رکوردشکنی قرارداد مهدی قایدی با شباب الاهلی

دیدارنیوز - مهدی قایدی مهاجم تیم فوتبال استقلال که طی روزهای گذشته رسما درخواست خروج خود را به باشگاه ارائه کرده بود و هفته ها در کشور امارات حضور داشت، بعد از مذاکرات طولانی و ماراتن وار مدیران استقلال رسما از این تیم جدا شد تا بدین ترتیب فوتبال خود را در کشور امارات ادامه دهد و سال آینده در یکی از باشگاه های شهر دبی، شباب الاهلی به میدان برود.

شنیده ها حاکی از این است که رقم انتقال این بازیکن به تیم جدیدش، رکورد جدیدی در نقل و انتقالات بازیکنان ایرانی از لیگ ایران به تیم های خارجی است و می تواند ضمن کمک به استقلال در فصل نقل و انتقالات، به حل مشکلات مالی این تیم نیز کمک کند.

استقلال طی روزهای گذشته در نقل و انتقالات خود روند سریعی داشته و با همکاری مجیدی و مددی، وضعیت اکثریت بازیکنان این تیم برای شروع تمرینات مشخص شده است.

منبع: ایلنا
برچسب ها: مهدی قایدی
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر