تیتر امروز

نقش تردید در واقعه عاشورا

نقش تردید در واقعه عاشورا

قیام توابین در کوفه و قیام مردم مدینه "حره" نمونه‌های روشنی از حرکت اعتراضی بی موقع مردمی است که به هنگام وجوب حمایت از امام حسین؛ سکوت کردند و در نهایت با بی تدبیری جان خود را از دست دادند!
یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

یک دو سه؛ تونستیم، بُردیم!

صعود تیم دختران فوتبال ایران به جام ملت‌های آسیا همچنان از جذاب‌ترین اخبار دو روز اخیر ورزش ایران است. قصه صعود حماسی دختران به مرحله نهایی تا مدت‌ها خواندنی خواهد بود.

دروازه‌بان استقلال پست خداحافظی‌اش را پاک کرد

سید حسین حسینی دروازه بان استقلال که دیشب در پستی اینستاگرامی از هواداران استقلال خداحافظی کرده بود، دقایقی قبل این پست را پاک کرد.

کد خبر: ۱۰۵۹۲۹
۱۱:۲۷ - ۰۱ شهريور ۱۴۰۰

دروازه‌بان استقلال

دیدارنیوز - سید حسین حسینی دروازه‌ بان آبی پوشان که از اواسط هفته گذشته با این تیم به لحاظ مالی به توافق رسیده بود و برای تمدید قرارداد در انتظار تماس باشگاه بود، حوالی نیمه شب با انتشار پستی با مضمون خداحافظی از هواداران استقلال به نوعی تصمیم خودش برای جدایی از این تیم را اعلام کرد اما دقایقی پیش این پیام را پاک کرد تا اوضاع عادی شود.

با توجه به اتفاقاتی که شب گذشته افتاد و در نهایت پاک کردن این پیام سراسر احساسی از سوی حسینی، این امکان وجود دارد که امروز وی یکی از بازیکنانی باشد که قراردادش را تمدید می‌ کند.

این اتفاقات در حالی روی داده که باشگاه سپاهان مشتری جدی و پر و پا قرص حسینی است و به هر علتی اگر حضور حسینی در استقلال منتفی شود، به احتمال فراوان مقصد بعدی او سپاهان خواهد بود.

منبع: طرفداری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر