تیتر امروز

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!
گفتگو با یک فعال صنفی معلمان

خواسته فرهنگیان رتبه بندی معلمان است نه بازی با ارقام!

لایجه رتبه بندی معلمان سرانجام قرار است که به صحن مجلس برود. لایحه‌ای که قرار است حقوق معلمان را به ۸۰ درصد حقوق اعضای هیئت علمی برساند. اما به نظر بازی ارقام در لابی‌های مجلس پیچیده‌تر از این...
درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟
از چشم جهان (۱۸)

درگیری‌های بیروت: در لبنان چه می‌گذرد؟

هجدهمین شماره ستون از چشم جهان به درگیری‌های مرگبار در بیروت اختصاص دارد. درگیری‌هایی که به مرگ چند شهروند منجر شد و تنها نوک کوه یخ بحران در لبنان است.

ایجاد اختلال در ۲۵درصد ماموریت‌های اورژانس به دلیل قطعی برق

پیمان صابریان، سرپرست اورژانس کشور از تاثیر قطعی برق در ماموریت‌های اورژانس خبر داد و یادآور شد که ٣٠درصد ماموریت‌های اورژانس در رابطه با کروناست.

کد خبر: ۱۰۵۹۲۴
۱۱:۰۸ - ۰۱ شهريور ۱۴۰۰

قطعی برق و اختلال در ماموریت‌های اورژانس

دیدارنیوز ـ پیمان صابریان، سرپرست اورژانس کشور در خصوص اینکه ماموریت‌های مرتبط با کرونا چند درصد از کل ماموریت‌های اورژانس را به خود اختصاص داده است، گفت: تقریبا ٣٠ درصد ماموریت‌های اورژانس در پی خدمت رسانی به بیماران مبتلا به کرونا انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه درصد ماموریت‌های مرتبط با کرونا در شهر‌های کشور کمی متفاوت است، اظهار کرد: اگر بیماران مبتلا به کرونا دچار مشکل و نیازمند انتقال به بیمارستان باشند حتما انتقال به بیمارستان انجام می‌شود.

صابریان ادامه داد: در اغلب موارد نیازی به انتقال نیست و در حدود ١٠ درصد ماموریت‌ها لازم است که بیمار به بیمارستان منتقل شود. در اکثر این موارد فرد بیمار با استفاده از مایع درمانی و اکسیژن تراپی بهبود پیدا می‌کند.

وی در ادامه در خصوص اینکه آیا هنوز قطعی برق برای بیماران مبتلا به کرونایی که در خانه بستری هستند مشکلی ایجاد می‌کند یا خیر؟ اظهار کرد: این مشکل کمتر شده است، اما هر اتفاقی که باعث شود شرایط از حالت عادی خود خارج شود بر میزان ماموریت‌ها تاثیر گذار است.

وی افزود: قطعی‌های برق تقریبا ٢٠ تا ٢۵ درصد ماموریت‌های ما را مختل کرده بود.

منبع: ایسنا
برچسب ها: اورژانس کشور
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر