تیتر امروز

پیامبر رحمت منادی وحدت

پیامبر رحمت منادی وحدت

داستان تلخ ابوطالب یزدی هر روز به شکلی بروز و ظهور می‌یابد. اختلافات مذهبی اگر به سمت خشم و نفرت سوق داده شود لامحاله باید منتظر اخبار کشته شدن انسان‌های بیگناهی چون ابوطالب یزدی بود.
بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟
وقتی دستور از بالا هم کارساز نیست

بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟

با وجود درخواست رئیس جمهوری برای بازگشایی مدارس در آبان ماه، به نظر می‌آید هنوز شرایط برای حضور همه دانش‌آموزان در مدارس فراهم نیست و احتمالا دستور از بالا نیز کارگشا نخواهد بود.

فرهاد روی مهاجم مورد علاقه یحیی دست گذاشت

در حالی که یحیی گل محمدی و پرسپولیس مدتی است در پی جذب سجاد شهباززاده آقای گل لیگ برتر هستند، حالا خبرها از علاقه فرهاد مجیدی برای آبی پوش شدن شهباززاده حکایت دارد.

کد خبر: ۱۰۵۹۰۰
۰۹:۳۲ - ۰۱ شهريور ۱۴۰۰

فرهاد

دیدارنیوز - گفته می‌شود فرهاد مجیدی برای تقویت استقلال در فصل نقل و انتقالات روی نفراتی چون محمدرضا حسینی و سجاد شهباززاده از سپاهان، لوسیانو پریرا یا همان شیمبا از فولاد و اشکان دژاگه نظر مثبت دارد.

البته این که مجیدی اشکان و شیمبا را می‌خواهد، خبر جدیدی نیست. محمدرضا حسینی هم از قبل در لیست مورد نظر او بود اما سجاد شهباززاده را باید گزینه جدید مجیدی در نقل و انتقالات تابستانی دانست بازیکنی که یحیی گل محمدی هم روی او نظر مثبتی دارد.

از اصفهان نیز خبر می رسد محرم نویدکیا سجاد را نخواسته و احتمال حضور در یکی از دو تیم مطرح پایتخت زیاد شده است.
البته باز هم باید منتظر بمانیم تا تکلیف نهایی این بازیکن که سابقه حضور در استقلال را دارد و در لیگ بیستم هم آقای گل شد، مشخص شود.

برچسب ها: استقلال
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر