تیتر امروز

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...
رحیم‌پور:رابطه با آسیا منهای آمریکا و غرب یک رویاست
«دیپلمات»؛ برنامه هفدهم

رحیم‌پور:رابطه با آسیا منهای آمریکا و غرب یک رویاست

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. ابراهیم رحیم پور، سفیر سابق ایران در هند، اتریش و ایرلند میهمان هفدهمین برنامه دیپلمات بوده...

نکونام در فولاد می‌ماند

جواد نکونام مربی موفق تیم فولاد در فصل قبل که با این تیم قهرمان جام حذفی شد در آستانه تمدید قرارداد خود است.

کد خبر: ۱۰۵۲۷۳
۱۵:۲۸ - ۲۵ مرداد ۱۴۰۰

نکونام در فولاد می‌ماند

دیدارنیوز - جواد نکونام از لیگ نوزدهم هدایت فولاد را برعهده گرفت و در سال اول توانست برای این تیم سهمیه آسیایی کسب کند و در سال دوم هم موفق شد برای اولین بار قرمزپوشان اهوازی را به قهرمانی جام حذفی برساند.

نکونام اما در هفته های پایانی لیگ برتر تلویحا اعلام کرد فصل بعد در این تیم نخواهد ماند اما قهرمانی در جام حذفی شرایط را برای او تغییر داده است. گفته می شود نکونام در روزهای اخیر با حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه فولاد مذاکره کرده و برای تمدید قرارداد با این باشگاه به توافق رسیده است.

با این شرایط اگر اتفاق خاصی رخ ندهد نکونام در لیگ بیست و یکم هم هدایت فولاد را برعهده خواهد داشت و باید در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند.   

منبع: طرفداری
برچسب ها: جواد نکونام
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر