تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

فرار آلکنو از واقعیت‌ها؛ بازیکنان متهم شدند

ولادیمیر آلکنو یک بار دیگر تلاش کرد نقش خود را در نتایج ضعیف تیم ملی والیبال در المپیک توکیو ناچیز نشان دهد.

کد خبر: ۱۰۴۷۶۲
۰۹:۰۱ - ۲۲ مرداد ۱۴۰۰

تیم والیبال ایران در توکیو و فرار آلکنو از واقعیت‌ها

دیدارنیوز ـ نشست خبری ولادیمیر آلکنو قرار بود در محل فدراسیون والیبال برگزار شود؛ اما خبرنگاران و اصحاب رسانه به دلیل مهیا نبودن محل نشست و همچنین حضور افراد متفرقه در نشست آن را تحریم کردند. با این حال یکی دو رسانه صحبت‌های آلکنو را منتشر کردند.

در صحبت‌های آلکنو هیچ نکته جدیدی به چشم نمی‌خورد و او همچنان اعتقاد دارد سرویس‌های بازیکنان تیم ملی والیبال ایران باعث شد این تیم در المپیک توکیو نتیجه نگیرد؛ اما واقعیت این است که در زمان ولاسکو، لوزانو و حتی کولاکوویچ تیم ملی والیبال بدون استفاده از از سرویس‌های پرشی توانست نتایج خوبی بگیرد. اتفاقا در آن زمان بیشتر سرویس‌ها به شکل موجی زده می‌شد و این در حالیست که تیم‌های حریف مدام از سرویس‌های پرشی استفاده می‌کردند.

آلکنو در بخش دیگری از صحبت‌های خود در مورد انتقاد‌ها پیرامون انتخاب مرتضی شریفی گفت که دستش در انتخاب بازیکنان بسته بوده است. در خصوص این اظهارنظر هم باید گفت بازیکنان به مراتب بهتری بودند که می‌توانستند در توکیو به کمک تیم ملی بیایند؛ اما مشاوره‌های اشتباهی که به این مربی شد اجازه این کار را نداد. بازیکنانی همچون امیرحسین اسفندیار، محمدرضا حضرت‌پور، علی رمضانی و. به خاطر مسائل غیرفنی از تیم ملی کنار گذاشته شدند و آلکنو هیچ گاه در این خصوص روشنگری نکرد که چرا روی نام این بازیکنان خط قرمز کشید.

به هر حال دوره آلکنو با تیم ملی والیبال به پایان رسید و این مربی عملکرد ضعیفی از خود به جای گذاشت. قطعا اگر تیم ملی والیبال این نتایج را با مربیان ایرانی کسب می‌کرد انتقادات بسیار بیشتری از عملکرد این مربیان می شد؛ چرا که همیشه افرادی هستند که نان را به نرخ روز می‌خورند و به مربیان خارجی علاقه نشان می‌دهند.

منبع: میزان
برچسب ها: المپیک توکیو
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر