تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

بازدید نمایندگان AFC از ایران برای میزبانی جام ملت‌ها

کنفدراسیون فوتبال آسیا از حضور نمایندگان خود به منظور بازدید از امکانات ایران در آبان خبر داد.

کد خبر: ۱۰۳۹۰۹
۱۴:۱۱ - ۱۶ مرداد ۱۴۰۰

بازدید نمایندگان AFC از ایران برای میزبانی جام ملت‌ها

دیدارنیوز - به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، به منظور برگزاری رقابت‌های جام ملت‌های فوتبال در سال ۲۰۲۷ و مشخص شدن میزبان این دوره از بازی‌ها، کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه‌ای به فدراسیون ایران اعلام کرده که اولین بازدید نمایندگانش از ۱۵ تا ۲۰ آبان سال جاری به تهران خواهد بود تا از امکانات ایران بازدید کنند.

با توجه به درخواست فدراسیون فوتبال ایران مبنی بر میزبانی رقابتهای جام ملتهای فوتبال آسیا در سال ۲۰۲۷، کنفدراسیون فوتبال آسیا نمایندگان خود را در بخش های مسابقات، بازاریابی، رسانه و پخش تلویزیونی، امنیت و ایمنی، خدمات برگزاری و حقوقی به ایران اعزام خواهد کرد تا از شهرهای مد نظر فدراسیون فوتبال به جهت برگزاری مسابقات جام ملتهای آسیا بازدید کنند.

 نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا از امکانات و استادیوم های محل برگزاری، زمین های تمرین، موقعیت مکانی محل‌های برگزاری مسابقات و ...در شهرهای تهران، اهواز، تبریز، شیراز، اصفهان، مشهد، کرج، کرمان و کیش بازدید کرده و در روز آخر سفر خود نشستی را با مسئولین فدراسیون فوتبال برگزار خواهند کرد.

کشورهای ایران، هند، عربستان و قطر نامزد میزبانی این بازی‌ها هستند.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر