تیتر امروز

مجمع تشخیص مصلحت؛ کنترل‌گری که کنترل خواهد شد!
بررسی آثار انتصاب ذوالقدر به عنوان دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام

مجمع تشخیص مصلحت؛ کنترل‌گری که کنترل خواهد شد!

داستان لوایح مربوط به FATF کماکان خبرساز است، بن‌بستی که ورود به آن با بروز اولین نشانه‌ها از تغییری در روابط نهادهای قدرتمند همراه بود، تغییری که با انتصاب ذوالقدر، پررنگ‌تر از قبل نمایان شده...
آسایش: در میدان حضور داریم اما در  اتاق گفتگو نه!
«دیپلمات»؛ برنامه هشتم

آسایش: در میدان حضور داریم اما در اتاق گفتگو نه!

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدجواد آسایش زارچی، سفیر سابق ایران یوگسلاوی، کرواسی، شیلی، عمان و قطر میهمان هشتمین برنامه...
۵۰ میلیون دز واکسن نرسید؛ آقای مخبر «برکت» کجاست؟
امروز ۳۱ شهریور است

۵۰ میلیون دز واکسن نرسید؛ آقای مخبر «برکت» کجاست؟

قرار بود که تا پایان شهریور ۵۰ میلیون دز واکسن برکت تحویل داده شود. وعده‌ای که به آن وفا نشد. این گزارش نگاهی دارد به سیل وعده‌ها در مورد تولید انبوه واکسن داخلی. هزار وعده خوبان که یکی وفا نکرد!

یحیی گل محمدی شاکی از زیرآبی محمدحسین میثاقی

به نظر می‌رسد اختلافات یحیی گل محمدی و افشین پیروانی با باشگاه پرسپولیس وارد فاز تازه‌ای شده است.

کد خبر: ۱۰۳۶۵۵
۱۲:۳۳ - ۱۴ مرداد ۱۴۰۰

یحیی گل محمدی شاکی از زیرآبی محمدحسین میثاقی

دیدارنیوز ـ در حالی که یحیی گل محمدی برنامه فوتبال برتر را تحریم کرده و حتی عده‌ای از هواداران پرسپولیس خواسته بودند که اصلا این برنامه را نگاه نکنند، ناگهان ابراهیم شکوری با ۵کاپ قهرمانی به فوتبال برتر رفت و جالب اینکه احمد نوراللهی هم درهمان برنامه حاضر شد.


طبعا نوراللهی نمی‌تواند بدون هماهنگی با باشگاه راهی برنامه میثاقی شده باشد. از طرفی پرسپولیسی‌ها می‌گفتند میثاقی استقلالی است، اما شکوری نه تنها به این برنامه رفت بلکه ۵کاپ قهرمانی پرسپولیس را هم به این برنامه برد تا در واقع میثاقی خیلی حرف‌ها را با زبان بی زبانی به گل محمدی و پیروانی زده باشد!


البته پیروانی بعد از آن که روی آنتن برنامه فوتبال برتر با میثاقی و مسئولان سپاهان درگیر شد، از جعفر سمیعی هم دلخور شده بود. او به میثاقی گفته بود سمیعی هرگز روی خط برنامه شما نمی‌آید، اما به فاصله چند دقیقه مدیرعامل پرسپولیس با میثاقی مصاحبه کرد!

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر