تیتر امروز

ایران و طالبان؛ دردسری که می‌تواند بزرگ باشد!
از چشم جهان (۱۴)

ایران و طالبان؛ دردسری که می‌تواند بزرگ باشد!

در چهاردهمین شماره ستون از چشم جهان حمیدرضا بابایی مقاله‌ای از فارین پلیسی را ترجمه کرده است که دردسرهای احتمالی طالبان برای ایران می‌پردازد. دردسرهایی که ممکن است بزرگ باشد!
سفر اردوغان به نیویورک؛ ترکیه و آمریکا در لبه بحران
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۸) + فایل صوتی

سفر اردوغان به نیویورک؛ ترکیه و آمریکا در لبه بحران

هجدهمین شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به سفر هفته آینده اردوغان به نیویورک و مواجه او با جو بایدن اختصاص دارد. رئیس جمهوری که به قدرت رسیدنش یک بدشانسی محض برای اردوغان بود!

اتاق‌ها و دینامیزم رنگ در گالری همه

«اتاق‌ها» نمایشگاه نقاشی انفرادی آزاده اردلان و «دینامیزم رنگ» نمایشگاه گروهی نقاشی به صورت همزمان روز جمعه ۱۵ مرداد در گالری «همه» افتتاح خواهد شد.

کد خبر: ۱۰۳۵۹۱
۱۵:۲۸ - ۱۳ مرداد ۱۴۰۰

دینامیزم رنگ در گالری همه

دیدارنیوز ـ به نقل از روابط عمومی گالری، «اتاق‌ها» و «دینامیزم رنگ» عناوین دو نمایشگاه نقاشی انفرادی و گروهی است که به صورت همزمان در روز جمعه ۱۵ مردادماه ساعت ۱۷ در گالری «همه» افتتاح می‌شود و امکان بازدید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تا یکم شهریور برای عموم وجود خواهد داشت.

«اتاق‌ها» نمایشگاه نقاشی انفرادی آزاده اردلان و «دینامیزم رنگ» نمایشگاه گروهی با گردآوری شایان شعبان و آثاری از مسعود عربشاهی، فریده لاشایی، نیما امانی، بهمن بروجنی، اردشیر بروجنی، محسن جمالی نیک، یلدا جمالی نیماه، فرزین راه نشین، حسینعلی ذابحی، عباس علیارپور، علیرضا مجابی (م آذرفر) و دانیال ملانوروزی است.

گالری «همه»، پیش از این با نام طراحی هنر، فعالیت داشته که تجربه‌ای بود برای دریافت چیستی اهداف و فعالیت‌های یک گالری. این مفهوم، امروز در عنوان گالری «همه»، بسط یافته است.

جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و در زمان بازدید از هر دو نمایشگاه گالری «همه»، زدن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی الزامی است.

«اتاق ها» و «دینامیزم رنگ» تا یکم شهریور هر روز ساعت ۱۰ الی ۲۰ در محل گالری «همه» به نشانی، ولی عصر، نرسیده به زعفرانیه پلاک ۲۸۸۰، میزبان عموم هنردوستان خواهد بود. گالری روز‌های چهارشنبه تعطیل است.

برچسب ها: گالری گردی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر