تیتر امروز

مجمع تشخیص مصلحت؛ کنترل‌گری که کنترل خواهد شد!
بررسی آثار انتصاب ذوالقدر به عنوان دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام

مجمع تشخیص مصلحت؛ کنترل‌گری که کنترل خواهد شد!

داستان لوایح مربوط به FATF کماکان خبرساز است، بن‌بستی که ورود به آن با بروز اولین نشانه‌ها از تغییری در روابط نهادهای قدرتمند همراه بود، تغییری که با انتصاب ذوالقدر، پررنگ‌تر از قبل نمایان شده...
آسایش: در میدان حضور داریم اما در  اتاق گفتگو نه!
«دیپلمات»؛ برنامه هشتم

آسایش: در میدان حضور داریم اما در اتاق گفتگو نه!

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدجواد آسایش زارچی، سفیر سابق ایران یوگسلاوی، کرواسی، شیلی، عمان و قطر میهمان هشتمین برنامه...
۵۰ میلیون دز واکسن نرسید؛ آقای مخبر «برکت» کجاست؟
امروز ۳۱ شهریور است

۵۰ میلیون دز واکسن نرسید؛ آقای مخبر «برکت» کجاست؟

قرار بود که تا پایان شهریور ۵۰ میلیون دز واکسن برکت تحویل داده شود. وعده‌ای که به آن وفا نشد. این گزارش نگاهی دارد به سیل وعده‌ها در مورد تولید انبوه واکسن داخلی. هزار وعده خوبان که یکی وفا نکرد!

اسامی نفرات برتر کنکور سراسری ۱۴۰۰ اعلام شد

نفرات برتر کنکور سراسری سال ۱۴۰۰ از سوی سازمان سنجش در گروه‌های آزمایشی ۵ گانه معرفی شدند.

کد خبر: ۱۰۳۰۶۲
۱۴:۵۸ - ۱۰ مرداد ۱۴۰۰

اسامی نفرات برتر کنکور سراسری

دیدارنیوز ـ سازمان سنجش آموزش کشور اسامی ۱۰ نفر اول در گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی و ۵ نفر اول در گروه‌های هنر و زبان‌های خارجی را منتشر کرد.

گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی

۱. محمدپیام تائبی از تهران

۲. محمدشایان شعبانی از رفسنجان

۳. محمد اسماعیلی از اراک

۴. پارسا نوروزی نژاد از سبزوار

۵. امیرمهدی میقانی از اراک

۶. ترانه خسروجردی از مشهد

۷. محمدجواد احمدپور از اصفهان

۸. محمدحسن جعفرآبادی از تهران

۹. ماهان بیهقی از تهران

۱۰. دانیال غریب از مشهد

گروه آزمایشی علوم تجربی

۱. نیما ابولحسنی از تبریز

۲. پارسا فتحی از اردبیل

۳. عرفان کرپه از بندر ترکمن

۴. آیناز مارالی از جلفا

۵. حسن قیم از اهواز

۶. آرین آور از تهران

۷. باربد محمدی از سقز

۸. محمدحسن فلاحت از اهواز

۹. آوا فاضلی از اصفهان

۱۰. نگین سرلک از تهران

نفرات برتر کنکور ۱۴۰۰ معرفی شدند

گروه آزمایشی علوم انسانی

۱. امیرمهدی زلفی از ابهر

۲. جواد عبدیائی از شمیرانات

۳. محمدجواد مهدیان از شاهین شهر و میمه

۴. امیرحسین جلالی از یزد

۵. امیرمحمد باقری کرگشه از تهران

۶. حسین ملکی پور از نیشابور

۷. سحر محمدی از زنجان

۸. سیدمحمدعلی شهرستانی از شمیرانات

۹. دانیال دولتشاهی از تهران

۱۰. امیرمحمد سلیمانی از تهران

نفرات برتر کنکور ۱۴۰۰ معرفی شدند

گروه آزمایشی هنر

۱. سیدسپهر فرندی از زنجان

۲. بهنود امیری از کرج

۳. پریا الستی از تهران

۴. می‌سا شفیع پورمومنی از رشت

۵. پروشا یوسف سیاه بندی از تهران

نفرات برتر کنکور ۱۴۰۰ معرفی شدند

گروه آزمایشی زبان‌های خارجی

۱. امیرحسین زرندی از خوی

۲. سحر درودگر از تربت حیدریه

۳. آرتین معتبری از تهران

۴. دانیال منتظری از اصفهان

۵. امیرحسن جعفرآبادی از تهران

۵. سیدمحمد صادق سیدهاشمی ریزی از کرج

منبع: مهر
برچسب ها: کنکور سراسری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر