تیتر امروز

از ورود به بلوک شرق جدید تا برگ چانه‌زنی با غرب
عضویت ایران در شانگهای

از ورود به بلوک شرق جدید تا برگ چانه‌زنی با غرب

عضویت ایران در سازمان همکاری‌های شانگهای با سر و صدای رسانه‌ای بسیاری همراه بوده است؟ آیا این رخداد نشان از ورود رسمی ایران به یک بلوک جهانی جدید دارد یا تنها اقدامی برای موازنه قدرت با غرب در...
علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است
گفت‌وگو با یک روان‌درمانگر و فعال سیاسی

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است

جامعه ایران از پس بحران‌های شدید سیاسی و اقتصادی و اجتماعی مملو از جان‌های ملول و روان‌های زخم خورده است. ریشه‌های این وضعیت و راه‌های التیام آن موضوع گفتگو با دکتر علی نیک جو روانپزشک و فعال...

واکسیناسیون یک میلیون و ۴۰۰ هزار معلم تا ۱۰ روز آینده

رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های وزارت بهداشت از تزریق واکسن کرونا برای ۱.۴ میلیون نفر معلم و کادر مدارس کشور ظرف یک هفته تا ۱۰ روز آینده خبر داد.

کد خبر: ۱۰۳۰۴۷
۱۴:۱۱ - ۱۰ مرداد ۱۴۰۰

زمان واکسیناسیون معلمان

دیدارنیوز ـ دکتر محمدمهدی گویا رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های وزارت بهداشت امروز (۱۰ مرداد) در حاشیه مراسم آغاز واکسیناسیون فرهنگیان کرمانشاه با اشاره به شروع واکسیناسیون معلم‌ها و کادر اجرایی مدارس در سراسر کشور گفت: در تلاشیم تزریق دوز اول واکسن معلم‌ها و کادر اجرایی مدارس ظرف یک هفته تا ۱۰ روز آینده به اتمام برسد و پس از آن تزریق دوز دوم شروع شود.

او با اشاره به در حال انجام بودن واکسیناسیون معلمان و کادر اجرایی مدارس توضیح داد: همه معلم‌ها و کادر مدارس که حدود یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت دارند، چه در مدارس دولتی و چه غیردولتی مشمول طرح واکسیناسیون خواهند بود.

رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های وزارت بهداشت افزود: در تلاشیم کار واکسیناسیون این افراد هرچه سریع‌تر به اتمام برسد، چون در موعد بازگشایی مدارس هستیم و باید آموزگاران و کادر مدرسه از ایمنی لازم برخوردار شوند.

گویا در ادامه با اشاره به اینکه سرعت عمل در واکسیناسیون خیلی اهمیت دارد، گفت: با توجه به اینکه ویروس کرونا مجددا در حال تاخت و تاز است و موج پنجم بیماری را شاهد هستیم باید کار واکسیناسیون تسریع شود.

او روال فعلی واکسیناسیون را خوب ارزیابی کرد و افزود: اگر با روال کنونی واکسیناسیون انجام شود، امیدواریم در زمان کمی گروه‌های مختلف علیه بیماری واکسینه شوند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر