تیتر امروز

مجمع تشخیص مصلحت؛ کنترل‌گری که کنترل خواهد شد!
بررسی آثار انتصاب ذوالقدر به عنوان دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام

مجمع تشخیص مصلحت؛ کنترل‌گری که کنترل خواهد شد!

داستان لوایح مربوط به FATF کماکان خبرساز است، بن‌بستی که ورود به آن با بروز اولین نشانه‌ها از تغییری در روابط نهادهای قدرتمند همراه بود، تغییری که با انتصاب ذوالقدر، پررنگ‌تر از قبل نمایان شده...
آسایش: در میدان حضور داریم اما در  اتاق گفتگو نه!
«دیپلمات»؛ برنامه هشتم

آسایش: در میدان حضور داریم اما در اتاق گفتگو نه!

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. محمدجواد آسایش زارچی، سفیر سابق ایران یوگسلاوی، کرواسی، شیلی، عمان و قطر میهمان هشتمین برنامه...
۵۰ میلیون دز واکسن نرسید؛ آقای مخبر «برکت» کجاست؟
امروز ۳۱ شهریور است

۵۰ میلیون دز واکسن نرسید؛ آقای مخبر «برکت» کجاست؟

قرار بود که تا پایان شهریور ۵۰ میلیون دز واکسن برکت تحویل داده شود. وعده‌ای که به آن وفا نشد. این گزارش نگاهی دارد به سیل وعده‌ها در مورد تولید انبوه واکسن داخلی. هزار وعده خوبان که یکی وفا نکرد!

المپیک توکیو ۲۰۲۰؛ الاین تامپسون هراه، با رکوردشکنی قهرمان دوی ۱۰۰ متر زنان شد

دوندگان جامائیکایی رتبه‌های ابتدایی را به خود اختصاص دادند. دو و میدانی ورزش اصلی جاماییکا است و بسیاری از دوندگان ردکوردشکن تاریخ المپیک از شهروندان این کشور بوده‌اند.

کد خبر: ۱۰۲۹۱۲
۱۷:۵۸ - ۰۹ مرداد ۱۴۰۰

المپیک 2020 توکیو ژاپن دونده جاماییکایی دو و میدانی صد متر

دیدارنیوز: الاین تامپسون هراه با ثبت زمان ۱۰ ثانیه و ۶۱ صدم ثانیه، سریع‌ترین زن تاریخ المپیک در ماده دوی ۱۰۰ متر قرار گرفت. او رکورد قبلی را ۱ صدم ثانیه ارتقا داد.

این دونده ۲۹ ساله جامائیکایی در المپیک ریو هم با ثبت زمان ۱۰ ثانیه و ۷۱ صدم ثانیه قهرمان این بخش شده بود. در مسابقه امروز، شلیان فریزر پریس و شریکا جکسون هر دو از جامائیکا، در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند و مدال نقره و برنز را به خود اختصاص دادند.

منبع: طرفداری
برچسب ها: المپیک توکیو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر