تیتر امروز

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!
گفتگوی دیدار با یک فعال حقوق زنان افغانستان

فاضله غفوری: طالبان می‌خواهد زنان را زنده به گور کند!

زنان افغانستان بعد از ۲۰ سال به نقطه اولی که طالبان در حکومت بود، برگشته اند. بسیاری از زنان فعال جامعه افغانستان مجبور به ترک این کشور شده اند. دیدار با فاضله غفوری، فعال حقوق زنان افغانستان...

اقدام عجیب و دور از انتظار سرمربی استقلال

سرمربی استقلال در تقابل با سپاهان اقدامی عجیب و دور از انتظار انجام داد.

کد خبر: ۱۰۲۸۶۸
۱۴:۲۶ - ۰۹ مرداد ۱۴۰۰

سرمربی استقلال

دیدارنیوز - در روزهای گذشته و با توجه به بی اهمیت بودن نتیجه دیدار استقلال مقابل سپاهان این شایعه به از سوی هواداران پرسپولیس براه افتاده بود که فرهاد مجیدی در مصاف با مدعی عنوان قهرمانی تیم دوم خود و ترکیبی بین نفرات اصلی و ذخیره استقلال را مقابل حریف اصفهانی به میدان می‌فرستد. اینکه اگر استقلال با باخت این دیدار را تمام کند بخت پرسپولیس برای قهرمانی کمتر می‌شود یکی از دلایل برخی طرفداران پرسپولیس در این باره بود.


بیشتر بخوانید: قهر کریم باقری با یحیی گل‌محمدی؟

بیشتر بخوانید: فرهاد مجیدی به دنبال ۵ بازیکن برای فصل آینده


اما با مشخص شدن ترکیب استقلال برای رویارویی با سپاهان از جمع بازیکنان جوان حاضر در فهرست نفرات این تیم در دیدار هفته بیست و نهم تنها متین کریم زاده که در دیدار با نساجی ستاره استقلال بود در جمع بازیکنان با تجربه و اصلی این تیم دیده شد.

سایر نفرات حاضر در ترکیب استقلال جزو بازیکنان اصلی این تیم هستند که به احتمال زیاد باید چند روز بعد در دیدار مقابل گل‌گهر سیرجان در چارچوب مسابقه نیمه نهایی جام حذفی به میدان بروند. پیش از این گفته می‌شد شاید مجیدی برای کمتر آسیب دیدن بازیکنان تیمش در دیدار سنگین مقابل سپاهانئ از نفرات ذخیره اش استفاده کند که اینطور نشد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر