تیتر امروز

ایران و طالبان؛ دردسری که می‌تواند بزرگ باشد!
از چشم جهان (۱۴)

ایران و طالبان؛ دردسری که می‌تواند بزرگ باشد!

در چهاردهمین شماره ستون از چشم جهان حمیدرضا بابایی مقاله‌ای از فارین پلیسی را ترجمه کرده است که دردسرهای احتمالی طالبان برای ایران می‌پردازد. دردسرهایی که ممکن است بزرگ باشد!
سفر اردوغان به نیویورک؛ ترکیه و آمریکا در لبه بحران
از سعدآباد تا توپکاپی (۱۸) + فایل صوتی

سفر اردوغان به نیویورک؛ ترکیه و آمریکا در لبه بحران

هجدهمین شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به سفر هفته آینده اردوغان به نیویورک و مواجه او با جو بایدن اختصاص دارد. رئیس جمهوری که به قدرت رسیدنش یک بدشانسی محض برای اردوغان بود!
داستان پر پیچ و خم طلاق توافقی در ایران

داستان پر پیچ و خم طلاق توافقی در ایران

طلاق اتفاق خوشایندی نیست اما یک واقعیت در جامعه امروز ماست. مطلب زیر به شرایط و مراحل طلاق توافقی بر اساس قوانین ایران و مسائلی مانند مهریه، نفقه و حضانت فرزندان در طلاق توافقی پرداخته است.

حقوق نمایندگان مجلس تورم‌زاست یا حقوق بازنشستگان؟

اکبر خوش خرام در نامه‌ای سرگشاده به معیشت بازنشستگان و کارگران و ادعا‌های نمایندگان مجلس اعتراض کرد.

کد خبر: ۱۰۲۸۶۴
۱۴:۱۶ - ۰۹ مرداد ۱۴۰۰

حقوق نمایندگان مجلس و حقوق بازنشستگان

دیدارنیوز ـ در نامه اکبر خوش خرام آمده است: ما باید باور کنیم که ما بازنشستگان در ۳۰ سال گذشته مملکت را ساختیم. سیاست‌های کارشناسی نشده مملکت را به این روز انداخته، تقصیر ما نیست ما وظیفه خودمان را انجام دادیم. مگر فراموش کردید پل‌های شناور در زمان جنگ را، کارگران همه‌ی کارخانجات منجمله لوازم خانگی شاهکار کردند و تولیدی که به عهده‌شان گذاشته بودند به نحو احسن انجام دادند. ما فرزندانی تربیت کردیم که هم اکنون برای پیشبرد مملکت مسئولیت دارند و مشغول کار هستند. ما سازمانی به نام تامین اجتماعی تشکیل دادیم و شرح وظایفی برایش تعریف کردیم.

در ادامه این نامه می‌خوانیم: بازنشسته نیاز به آرامش دارد و وظیفه سازمان تامین اجتماعی فراهم کردن بستر آرامش و نشاط برای بازنشستگان است. ما چیز اضافی نمی‌خواهیم. ماده ۹۶ تامین اجتماعی تصریح دارد باید درآمد بازنشسته متناسب با نیازمندی‌هایش باشد. همه‌ی نمایندگان مجلس از مشکلات بازنشستگان، از گرانی هزینه مسکن و درمان خبر دارند. با این حال، آقایای الیاس نادران و بقیه‌ی نمایندگان محترم مجلس که تریبون داشتند، نظرشان را اعلام کردند و گفتند افزایش حقوق بازنشستگان تورم زاست. امکانات و حقوقی که خود نمایندگان محترم دریافت کرده و می‌کنند تورم زا نیست؟ فقط حقوق ما تورم زاست؟! واقعاً جای تاسف دارد!

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۹
0
0
خداوند تبارک و تعالی لعنت کند و قضاوت کند. ..
من بازنشسته هستم و مدرک کارشناسی ارشد آموزش پرستاری و با حکم 7/900
نمایندگان محترم با مدرک ارشد وارد مجلس شدن نه اونایی که تو مجلس ارشد گرفتند حکم چقدر دارین؟ ؟تورم زا اگر حکم من تورم زا است حکم شما پنج قلو زا و هر سه زا هستید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۹
0
0
سرکار خانم وزیری و آقای خوش حرام دستتان درد نکنه درد دل ما بازنشسته ها را بازگو فرمودید واقعا تاسف داره حقوقهای نجومی وسایر مزایای بعضیها تورم ایجاد نمیکند ولی چندر غاز افزایش حقوق بازنشستگان تورم ایجاد میکند نه تنها تاسف دارد بلکه مسخره است باید فقط خندید.
داود
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۹
0
0
دریافت وام 200 میلیونی قرض‌الحسنه و دنا پلاس توربو و....... برای نمایندگان مجلس تورم زا نیست و افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان تورم زاست
نا شناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۹
0
0
آیایک سئوال از خودتان بکنید حقوق من بازنشسته که ۳/۶۰۰ است تورم ایجادمیکند یا حقوق توی نماینده که ۱۰ الی ۱۵ میلیون میگیری و نه پول گاز ؛ برق؛اب؛ تلفن ؛سوخت ماشین و اجاره یآ قُط مسکن نمیدی و همه مایحتاج خونه و زندگیت را راننده تا توی خآنه ات میاره و خودمان کردیم که لعنت بر خودمان باد حالا هم دیر نشده
ناشناس
|
Romania
|
۲۳:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۹
0
0
حقوق ما مستمری بگیران تورم زا نیست،فوق العاده خاص وفوق العاده ویژه که برای کارمندان قوه قضایه ومعلمان در نظر گرفتید وبهشون تعلق گرفت تورم رو زیاد کرد نه چندر قاز حقوق بی ارزش بازنشستگان بیچاره ومظلوم،تا کی بی عدالتی ما هم زمانی کارمند این مملکت بودیم چرا اینقدر بد باما رفتار میشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۲:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۰
0
0
اخه خدا نابودتون کنه نماینده ی دزد حقوق تو کجا شندر غاز ماکجا بیغیرت
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر