تیتر امروز

از ورود به بلوک شرق جدید تا برگ چانه‌زنی با غرب
عضویت ایران در شانگهای

از ورود به بلوک شرق جدید تا برگ چانه‌زنی با غرب

عضویت ایران در سازمان همکاری‌های شانگهای با سر و صدای رسانه‌ای بسیاری همراه بوده است؟ آیا این رخداد نشان از ورود رسمی ایران به یک بلوک جهانی جدید دارد یا تنها اقدامی برای موازنه قدرت با غرب در...
علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است
گفت‌وگو با یک روان‌درمانگر و فعال سیاسی

علی نیک جو: ریشه بحران روان‌شناختی جامعه ایران اجتماعی و سیاسی است

جامعه ایران از پس بحران‌های شدید سیاسی و اقتصادی و اجتماعی مملو از جان‌های ملول و روان‌های زخم خورده است. ریشه‌های این وضعیت و راه‌های التیام آن موضوع گفتگو با دکتر علی نیک جو روانپزشک و فعال...

تجاوز به دختر ۱۷ ساله توسط ناپدری/ قتل جلوی چشمان مادر! + عکس

ناپدری بی رحم که پس از تجاوز به دخترخوانده ۱۷ ساله اش او را به قتل رسانده بود بازداشت شد. این مرد محکوم شده که به مدت چند سال دختر همسرش را مورد تجاوز قرار داده و در آخر او را به قتل رسانده است.

کد خبر: ۱۰۲۸۵۶
۱۳:۴۹ - ۰۹ مرداد ۱۴۰۰

قتل دختر خوانده بعد از تجاوز

دیدارنیوز ـ بنا برا اطلاعات پلیس مادر قربانی نیز به جرم همدستی با شوهر ۴۱ ساله اش برای سرپوش گذاشتن در قتل دخترش و بی گناه جلوه دادن همسر دستگیر شد، اما این در حالی است که این زن به قاضی پرونده بیان کرد که همسرش تهدید کرده بود در صورتی که موضوع تجاوز و قتل دخترش را به پلیس گزارش دهد او را می‌کشد به همین دلیل مجبور به همکاری با وی شد.

قتل دختوخوانده بعد از تجاوز

گفتنی است که در جریا تحقیقات پلیس مشخص شد که ناپدری بی رحم پس از کشتن دختر خوانده اش وقتی متوجه می‌شود قربانی از آزار‌های گذشته وی با دوستانش صحبت کرده اس ام اس‌هایی به دوستان وی زده و همه گفته‌های خود را تکذیب کرده، اما با این وجود باز هم در دام قانون گرفتار شد.

منبع: رکنا
برچسب ها: حوادث
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
تبلیغ دیباچه صفحات خبر