تیتر امروز

"سرزده" با رئیسی در ۱۰۰ روز

ابراهیم رئیسی امشب گزارش عملکرد صد روزه دولت خود را ارایه خواهد کرد. دولتی که در مهار کرونا موفق بوده اما در مهار تورم، مدیریت بحران محیط زیست و البته تنش در سیاست خارجی چندان درخشان عمل نکرده...
درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!

شرط جدید گل‌محمدی برای باشگاه پرسپولیس

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس قبل از اعلام لیست خرید خود برای باشگاه پرسپولیس شرط گذاشت.

کد خبر: ۱۰۲۸۱۸
۱۱:۴۸ - ۰۹ مرداد ۱۴۰۰

 گل‌محمدی پرسپولیس

دیدارنیوز - باشگاه پرسپولیس برای تقویت این تیم در راستای حضور قدرتمندانه در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا گه از اواخر شهریور ماه سال جاری آغاز خواهد شد و همچنین فصل آینده بازی‌های لیگ برتر در نظر دارد خیلی زود وارد فصل نقل و انتقالات شود. در همین راستا جعفر سمیعی در اواسط هفته پیش از یحیی گل‌محمدی خواست لیست خریدش را تحویل وی دهد تا مذاکرات را با این نفرات آغاز کند.

نکته قابل توجه اینکه گل‌محمدی هیچ لیستی را تحویل باشگاه پرسپولیس نداده و به مدیریت این باشگاه اعلام کرده تا زمانی که با بازیکنان و مربیان تیم به طور کامل تسویه نشده و قرارداد بازیکنان آزاد باشگاه تمدید نشود، لیست خرید نخواهد داد.

چنین درخواستی از سوی سرمربی پرسپولیس کار مدیریت این باشگاه را برای تقویت تیمش سخت کرده است. پرسپولیس بدهی سنگینی به گابریل کالدرون دارد که طبق حکم فیفا باید سریعا آن را پرداخت کند. از طرفی طلب بازیکنان و مربیان این تیم هم سنگین است از این جهت که 10 درصد قرارداد به سرخپوشان بابت قهرمانی در لیگ به عنوان پاداش تعلق می‌گیرد. بماند که 10 درصد هم برای صعود آسیایی و کسب سهمیه آسیا به صورت جداگانه به قراردادهای اعضای این تیم قبلا اضافه شده بود.


بیشتر بخوانید: قهر کریم باقری با یحیی گل‌محمدی؟


باشگاه پرسپولیس تا الان حدود 80 درصد قرارداد بازیکنان و مربیانش را پرداخت کرده و باید آپشن‌ها را هم به این درصد باقی مانده اضافه کرد. چنانچه این پرداختی‌ها انجام نشود هیچ یک از بازیکنان آزاد پرسپولیس قراردادشان را تمدید نخواهند کرد و از طرفی گل‌محمدی هم لیست خرید خود را به جعفر سمیعی نخواهد داد.

البته گل‌محمدی فصل پیش هم قبل از اینکه لیستی به مدیرعامل وقت باشگاه پرسپولیس بدهد آن را تحویل مدیر برنامه خود داد تا وی امورات نقل و انتقالات باشگاهش را برعهده بگیرد. اتفاقی که سر و صدای زیادی را به همراه داشت و باعث بالا رفتن قیمت بازیکنان مدنظر و اعتراض شدید مهدی رسول‌پناه مدیرعامل وقت باشگاه پرسپولیس شد.

منبع: آنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر