تیتر امروز

پیامبر رحمت منادی وحدت

پیامبر رحمت منادی وحدت

داستان تلخ ابوطالب یزدی هر روز به شکلی بروز و ظهور می‌یابد. اختلافات مذهبی اگر به سمت خشم و نفرت سوق داده شود لامحاله باید منتظر اخبار کشته شدن انسان‌های بیگناهی چون ابوطالب یزدی بود.
بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟
وقتی دستور از بالا هم کارساز نیست

بازگشایی مدارس؛ منطقی یا به هر قیمتی؟

با وجود درخواست رئیس جمهوری برای بازگشایی مدارس در آبان ماه، به نظر می‌آید هنوز شرایط برای حضور همه دانش‌آموزان در مدارس فراهم نیست و احتمالا دستور از بالا نیز کارگشا نخواهد بود.

کری جدید آذری جهرمی بعد از قهرمانی پرسپولیس

آذری جهرمی، وزیر ارتباطات، بعد از قهرمانی پرسپولیس پست تازه‌ای را در صفحه اینستاگرامی خود منتشر کرده است.

کد خبر: ۱۰۲۷۷۸
۰۹:۵۹ - ۰۹ مرداد ۱۴۰۰

 آذری جهرمی  قهرمانی پرسپولیس

دیدارنیوز - کری خوانی محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات دولت روحانی، با استقلالی‌ها ادامه دارد؛ او که پیش از این از پرسپولیسی بودنش پرده برداشته و همواره در صف اول کری خوانی با هواداران استقلال قرار داشته، شب گذشته بعد از قهرمانی پرسپولیس با انتشار استوری‌ای تازه، کنایه‌ای جدید به استقلالی‌ها زد.

پرسپولیس با شکست دادن پیکان، برای پنجمین بار متوالی جام قهرمانی را بالای سر برد تا در بردن جام‌ها «گلات» کرده باشد؛ همین موضوع سوژه‌ای برای آذری جهرمی شد تا از این طریق به هواداران استقلال کنایه‌ای بزند. او نوشت: اگر می‌دانید گلات چیست پس حتما پرسپولیسی هستید. ما بقی تجربه اش را ندارند!

منبع: فرارو
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
هرمز
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۹
0
0
بیلیاقتهایی مثل تو اگر در این ۸ سال بجای این حواشی و تفریحات لاکجریتون روزی دو ساعت کار مفید انجام میدادین امروز وضع اقتصادی مردم این نبود.بی صفت های بی کفایت اینقدری ک دغدغه خوش گذرونی رو دارید دغدغه معیشت مردم رو نداشتید. ننگ بر تو واون روحانی حراف
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر